Źródło: Pinterest

Twoja dziewczyna jest na Ciebie wkurzona i nie wiesz, jak poprawić między Wami atmosferę? Czytaj dalej!

Kłótnie zdarzają się w każdym związku. Jeżeli swoim zachowaniem sprawiłeś, że Twoja dziewczyna jest na Ciebie zła i chciałbyś to wszystko odkręcić, to w tym wpisie podpowiadamy, co powinieneś zrobić.

Co robić, gdy dziewczyna jest na Ciebie zła?

#1. Nawiąż z nią kontakt

Bez tego nic nie zdziałasz, a im bardziej Twoja dziewczyna jest wkurzona, tym trudniej będzie Ci przekonać ją do odezwania się do Ciebie.

Zadzwoń do niej, a jeśli nie odbiera, to napisz sms. Możesz także kupić kwiaty i iść po jej dom. Nie zniechęcaj się po pierwszej nieudanej próbie, bo im bardziej będziesz wytrwały, tym szybciej się pogodzicie.

#2. Powiedz ?przepraszam”

To jedno słowo ma magiczną moc, a często zapominamy o tym, aby go użyć lub nie robimy tego celowo, bo nie pozwala nam na to nasza duma.

Udowodnij swojej dziewczynie, że naprawdę jest Ci przykro i zdobądź się na szczere przeprosiny.

#3. Nie udawaj, że nic się nie stało

Być może odczuwasz pokusę, aby zacząć zachowywać się, jak gdyby nigdy nic, ale to zdecydowanie zły pomysł. Dziewczyny są pamiętliwe, a udając, że wszystko jest okej, możesz ją dodatkowo zranić.

#4. Staraj się pracować nad sobą

To oczywiste, że jeszcze nie raz się pokłócicie, a Twoja dziewczyna poczuje się zraniona, ale zawsze warto pracować nad sobą, aby być jeszcze lepszym. Staraj się analizować swoje zachowanie i wyciągać wnioski, aby w przyszłości nie doprowadzać do takich sytuacji.

Czytaj także: 5 gestów, które uwielbiają dziewczyny

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj