Zastanawiasz się co robić, gdy jest brzydka pogoda? Sprawdź nasze propozycje!

Co robić, gdy jest brzydka pogoda?Gry. Zaproś koleżanki lub namów rodzinę i zagrajcie w grę planszową lub karty. A może wspólne układanie puzzli? To nie tylko świetna zabawa, ale również okazja, żeby spędzić trochę czasu w gronie najbliższych osób.

Gotowanie. Poszukaj ciekawych przepisów w sieci, a te, które Ci się spodobają, przepisz do zeszytu. Jesteś kreatywna? Stwórz własną książkę kucharską! Możesz to zrobić na komputerze lub w zeszycie. Koniecznie dołącz zdjęcia przygotowanych przez siebie posiłków!

Książki. Nie tylko są rozwijają wyobraźnię, ale też odprężają, wyciszają, poszerzają zasób słownictwa, czyli łączą przyjemne z pożytecznym.

Tutoriale. Jeśli chciałabyś nauczyć się jakiejś nowej techniki makijażu, albo ciekawych upięć włosów, poszukaj w Internecie filmików instruktażowych i w wolnej chwili naucz się czegoś nowego.

Serial. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie są fanami książek.

Przegląd szafy. Sprzątanie może i nie jest kuszącą propozycją na spędzenie wolnego czasu, ale za to perspektywa wolnego miejsca w szafie i pozbycia się niepotrzebnych ubrań, których i tak od dawna nie nosisz, powinna Cię zainteresować. Może zorganizujesz wymianę ubrań z koleżanką?

Domowe spa. To świetny pomysł na samotny wieczór. Sprawdź nasz wpis: Domowe SPA, czyli pomysł na samotny wieczór.

Ćwiczenia. To świetny (i zdrowy) sposób na nudę. Jeśli nie lubisz ćwiczyć w domu, wybierz się na siłownię lub na basen.

Nauka języka. W dzisiejszych czasach języki obce to podstawa, a nauka w szkole rzadko jest owocna. Bez względu na to, kim chcesz zostać w przyszłości, język angielski powinnaś umieć biegle (nawet jeśli Twoja praca tego nie będzie wymagać, na pewno wybierzesz się kiedyś na zagraniczne wakacje, a w najgorszym wypadku obcokrajowiec będzie Cię pytał w Twoim mieście o drogę, więc warto umieć coś więcej niż ,,go” i tłumaczyć drogę na migi).

A Wy co robicie, gdy jest brzydka pogoda? Piszcie w komentarzach! 🙂

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here