Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się co masz robić, kiedy jest brzydka pogoda? Sprawdź nasze propozycje!

Co robić, gdy jest brzydka pogoda?

Gry

Zaproś koleżanki lub namów rodzinę i zagrajcie w grę planszową lub karty. A może wspólne układanie puzzli? To nie tylko świetna zabawa, ale również okazja, żeby spędzić trochę czasu w gronie najbliższych osób.

Gotowanie

Poszukaj ciekawych przepisów w sieci, a te, które Ci się spodobają, przepisz do zeszytu. Jesteś kreatywna? Stwórz własną książkę kucharską! Możesz to zrobić na komputerze lub w zeszycie. Koniecznie dołącz zdjęcia przygotowanych przez siebie posiłków!

Książki

Nie tylko są rozwijają wyobraźnię, ale też odprężają, wyciszają, poszerzają zasób słownictwa, czyli łączą przyjemne z pożytecznym.

Tutoriale

Jeśli chciałabyś nauczyć się jakiejś nowej techniki makijażu, albo ciekawych upięć włosów, poszukaj w Internecie filmików instruktażowych i w wolnej chwili naucz się czegoś nowego.

Serial

To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie są fanami książek.

Przegląd szafy

Sprzątanie może i nie jest kuszącą propozycją na spędzenie wolnego czasu, ale za to perspektywa wolnego miejsca w szafie i pozbycia się niepotrzebnych ubrań, których i tak od dawna nie nosisz, powinna Cię zainteresować. Może zorganizujesz wymianę ubrań z koleżanką?

Domowe spa

To świetny pomysł na samotny wieczór. Sprawdź nasz wpis: Domowe SPA, czyli pomysł na samotny wieczór.

Ćwiczenia

To świetny (i zdrowy) sposób na nudę. Jeśli nie lubisz ćwiczyć w domu, wybierz się na siłownię lub na basen.

Nauka języka

W dzisiejszych czasach języki obce to podstawa, a nauka w szkole rzadko jest owocna. Bez względu na to, kim chcesz zostać w przyszłości, język angielski powinnaś umieć biegle (nawet jeśli Twoja praca tego nie będzie wymagać, na pewno wybierzesz się kiedyś na zagraniczne wakacje, a w najgorszym wypadku obcokrajowiec będzie Cię pytał w Twoim mieście o drogę, więc warto umieć coś więcej niż ,,go? i tłumaczyć drogę na migi).

A Ty co robisz, kiedy jest brzydka pogoda? Daj nam znać w komentarzu! 🙂

Polecamy: DIY: Skrzynki po owocach

Co robić, gdy jest brzydka pogoda?
Źródło: Weheartit

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj