Jeśli nie masz pomysłu jak spędzić samotny wieczór, zafunduj sobie domowe SPA! Sprawdź koniecznie nasze propozycje!

Muzyka. Nic nie wprowadzi Cię w odpowiedni nastrój bardziej, niż muzyka. Wybierz jakąś relaksacyjną playlistę (np. spośród dostępnych na YouTube utworów).

Świece. Jeśli masz możliwość, porozstawiaj je po całym domu, a jeśli nie, ogranicz się do łazienki. Światło świec i nastrojowa muzyka sprawią, że poczujesz się bardzo zrelaksowana.

Prysznic/kąpiel. Przed rozpoczęciem pielęgnacji skóry, warto wpierw wziąć ciepły prysznic lub kąpiel z pieniącym się płynem do kąpieli bądź solą morską. Opary wody sprawią, że Twoje pory się rozszerzą, a to sprawi, że wszelkie kosmetyki będą się lepiej wchłaniać.

Pielęgnacja twarzy. Zacznij od zmycia makijażu, a następnie zrób peeling i nałóż na twarz maseczkę.

Włosy. Po zmyciu maseczki z twarzy, warto nałożyć maskę odżywczą na włosy. W między czasie możesz zająć się kolejnymi zabiegami.

Pielęgnacja całego ciała. Pierwszym krokiem powinien być peeling, który przygotuje Twoją skórę do dalszych zabiegów upiększających. Jeśli nie masz odpowiednich kosmetyków, zmieszaj brązowy cukier z oliwą z oliwek lub z miodem i masuj tym całe ciało, a następnie spłucz wodą.

Nawilżanie. Aby poczuć się jak w salonie piękności, przełóż trochę ulubionego balsamu do ciała do miseczki i podgrzej przez kilka sekund w mikrofalówce. Dzięki temu krem lepiej się wchłonie.

Dłonie. Na koniec wszystkich zabiegów, możesz również zrobić sobie manicure. Wcześniej jednak namocz dłonie w ciepłej wodzie z dodatkiem soku z cytryny i zrób peeling dłoni.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię