Brak Ci pomysłu na spędzanie jesiennych wieczorów? Sprawdź nasze propozycje książek dostępnych w aplikacji Wattpad, które warto przeczytać.

1. When the night gets dark, by alicee_ok.

“… i księżniczka zakochała się w księciu.
– Tak dzieci, to będzie smutna historia”.

2. Seria Afterautorstwa Anny Todd.

,,Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Ale spotkanie Hardina, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała”.

3. Give me hope by adula000.

Historia dotyczy młodej dziewczyny o imieniu Hope i opisuje trudności w życiu codziennym, z jakimi zmaga się główna bohaterka.

4. Koszmarna para, by CeleanaDee.

,,Przez przypadek poznaje się najlepszych ludzi.
Nie przez przypadek się ich traci”.

Najwyższe notowanie: #1 in Dla nastolatków.

5. Bad Boys go to Hell, by My_sweet_secret.

,,- Dlaczego to robisz?! Jesteśmy przyjaciółmi!
– Nie, to ty chciałaś żebyśmy nimi byli. Ja tego nie chce.
– Więc, czego chcesz?
– Ciebie. Najlepiej u mnie w łóżku…”

2 KOMENTARZE

  1. Polecam autorkę pod pseudonimem HappyMoney109. Kobieta pisze niesamowicie wciągające opowiadania w różnych gatunkach w taki sposób, że ściska się mi serce, gdy nadchodzi ostatni rozdział, a jednocześnie czuję się spełniona. Książki mają ok.30-40 rozdziałów i zaskakują opisami, dialogami i bogatym zasobem słów. Haczyk jest w tym, że autorka jest dosyć oryginalna i nie pozwala nam powrócić do książki ponownie. Miesiąc lub dwa po napisaniu ostatniego rozdziału usuwa książkę i rozpoczyna nową. Jest to niesamowicie ciekawe, bo nigdy nie wiadomo co napisze tym razem, a jedyne co jest pewne to fakt, że każda z książek czy też opowiadań jest tak samo niezwykła i wciągająca jak poprzednia. Gorąco polecam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię