Źródło: Pinterest

Brak Ci pomysłu na spędzanie jesiennych wieczorów? Sprawdź nasze propozycje książek dostępnych w aplikacji Wattpad, które warto przeczytać.

Wattpad to aplikacja, którą każdy mól książkowy obowiązkowo powinien znać. To kopalnia opowiadań i powieści, gdzie można przepaść na wiele, wiele godzin (albo i dni). Jeżeli lubisz czytać i szukasz pomysłów na spędzanie długich, jesiennych wieczorów, to ten wpis jest dla Ciebie!

Książki z aplikacji Wattpad, idealne jesienne wieczory

#1. When the night gets dark, by alicee_ok

?… i księżniczka zakochała się w księciu.
– Tak dzieci, to będzie smutna historia”.

#2. Seria After, autorstwa Anny Todd

?Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Hardina i na to, co zdarzyło się później. Kiedy Tessa zaczyna studia, jej życie wydaje się idealnie poukładane: chce spełnić marzenia o pracy w wydawnictwie i jak najszybciej połączyć się z ukochanym Noah, który czeka na nią w rodzinnym mieście. Ale spotkanie Hardina, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem, wywróci jej życie do góry nogami. Hardin jest arogancki, zbuntowany i w niczym nie przypomina troskliwego Noah. Ale to on budzi w Tessie uczucia, jakich dotąd nie zaznała”.

#3. Give me hope, by adula000

Historia dotyczy młodej dziewczyny o imieniu Hope i opisuje trudności w życiu codziennym, z jakimi zmaga się główna bohaterka.

#4. Koszmarna para, by CeleanaDee

?Przez przypadek poznaje się najlepszych ludzi.
Nie przez przypadek się ich traci”.

Najwyższe notowanie: #1 in Dla nastolatków

#5. Bad Boys go to Hell, by My_sweet_secret

?- Dlaczego to robisz?! Jesteśmy przyjaciółmi!
– Nie, to ty chciałaś, żebyśmy nimi byli. Ja tego nie chcę.
– Więc, czego chcesz?
– Ciebie. Najlepiej u mnie w łóżku…”

Czytaj także: Książka ?ABC mojego stylu. Moje modowe życie?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Polecam autorkę pod pseudonimem HappyMoney109. Kobieta pisze niesamowicie wciągające opowiadania w różnych gatunkach w taki sposób, że ściska się mi serce, gdy nadchodzi ostatni rozdział, a jednocześnie czuję się spełniona. Książki mają ok.30-40 rozdziałów i zaskakują opisami, dialogami i bogatym zasobem słów. Haczyk jest w tym, że autorka jest dosyć oryginalna i nie pozwala nam powrócić do książki ponownie. Miesiąc lub dwa po napisaniu ostatniego rozdziału usuwa książkę i rozpoczyna nową. Jest to niesamowicie ciekawe, bo nigdy nie wiadomo co napisze tym razem, a jedyne co jest pewne to fakt, że każda z książek czy też opowiadań jest tak samo niezwykła i wciągająca jak poprzednia. Gorąco polecam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here