W tym wpisie podpowiem Wam co możecie zrobić, gdy obcy chłopak klepnie Was w tyłek.

Nie ma nic przyjemnego w tym, jak ktoś obcy nas zaczepia, a co dopiero, gdy robi to naruszając naszą prywatną sferę. Jeśli jesteś szanującą się dziewczyną to nie powinnaś ignorować takich zachowań. Jak więc reagować w sytuacji, gdy obcy chłopak klepnie Cię w pupę? Poniżej znajdziesz kilka naszych propozycji, jak należy zareagować.

Co zrobić, gdy obcy chłopak klepnie Cię w tyłek?

#1. Porozmawiaj z nim

Nie pozwól, by po całym incydencie tak po prostu sobie poszedł, niezauważony. Zatrzymaj go i zapytaj dlaczego tak postąpił i grzecznie wytłumacz, że tego typu zachowanie nie powinno mieć miejsca. Ostrzeż go również, by więcej się nie dopuszczał do takiego czynu, bo w przyszłości może mieć poważne konsekwencje.

#2. Nakrzycz na niego

Jeśli grzeczna rozmowa nie pomaga albo jesteś bardzo wkurzona, nakrzycz na niego. Może wtedy dotrze do niego, że postąpił źle.

#3. Poproś kogoś o pomoc

Jeśli w pobliżu znajduje się ktoś dorosły, poproś go o pomoc. Dorośli mają różne sposoby, by przemówić młodzieży do rozsądku. Przy okazji chłopak zobaczy, że nie jesteś sama, a Ty poczujesz się bardziej bezpiecznie.

#4. Spoliczkuj go

Może i jest to kontrowersyjny sposób, ale jakże przemawia do mężczyzn. Facet uderzony przez kobietę czuje się skruszony i robi mu się wstyd. A jak porządnie go zaboli, to na długo zapamięta to zdarzenie i następnym razem będzie trzymał ręce przy sobie. Dodatkowo Ty dasz upust swojej frustracji. Jeśli nie umiesz, bądź boisz się uderzyć go w twarz, możesz go kopnąć bądź zbić torebką.

#5. Zgłoś to na policję

Szczególnie jeśli sytuacja się powtarza, a tu już wielokrotnie próbowałaś interweniować. Takie zachowanie jak klepnięcie w tyłek możesz zgłosić jako naruszenie nietykalności cielesnej. Chłopak dostanie wtedy karę pieniężną lub ograniczenie wolności. Więcej na ten temat przeczytasz pod linkiem: http://oskarzenieprywatne.pl/przestepstwo-naruszenia-nietykalnosci-cielesnej/
Nie daj sobą pomiatać i nie pozwalaj, na brak poszanowania Twojej osoby!

A Ty jak postąpiłabyś w takiej sytuacji? Daj znać w komentarzu!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj