para
Źródło: Favim

W tym wpisie dowiesz się, co zrobić, gdy pierwszy raz nie był jak z bajki.

Pierwszy raz to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka i choć wiele osób chciałoby zaplanować ten moment by był jak z bajki, to nie zawsze jest to możliwe. Czasami zdarza się, że coś nie wyjdzie. Poniżej przedstawiamy najczęściej spotykane problemy, które mogą pojawić się podczas pierwszego razu. Sprawdź, co zrobić w tej sytuacji.

Co zrobić, gdy pierwszy raz nie był jak z bajki?

ON nie stanął na wysokości zadania. Bez względu na to, czy to jego pierwszy raz, czy któryś z kolei, taka sytuacja może mieć miejsce. Najczęściej powodem jest stres, ale może to być również zmęczenie, alkohol, przeziębienie. Najgorsze co możesz zrobić, to wyśmiać partnera. On i tak jest zdołowany zaistniałą sytuacją, więc nie musisz go dodatkowo dobijać. Jeśli on poczuje, że nie ma Twojego wsparcia, może się zupełnie zablokować, a nawet unikać kontaktu z Tobą. Lepiej po prostu go przytul i powiedz, że nic się nie stało. Jeśli, on nie będzie chciał drążyć tematu, to to uszanuj.

TY odczuwałaś ból. Nawet jeśli poświęciliście dużo czasu na grę wstępną, może się zdarzyć, że będziesz odczuwać ból. W końcu dla Twojego ciała jest to zupełnie nowa sytuacja. Twój chłopak powinien to zrozumieć i nie naciskać na Ciebie, ani niczego nie przyspieszać. Skupcie się na pieszczotach i spróbujcie znowu za jakiś czas.

ON skończył za szybko. To również normalne, szczególnie jeśli dla niego to też był pierwszy raz. Zdecydowanie odradzamy komentarze typu ,,Co tak szybko??, ,,Tylko na tyle Cię stać?? itd. Sama pewnie też nie chciałabyś usłyszeć jakiś złośliwych tekstów pod swoim adresem, w takiej sytuacji. Bądź delikatna, ponieważ jeśli chłopak będzie czuł presję, jego problem może narastać.

TY poczułaś, że robisz coś wbrew sobie. Po prostu się nie zmuszaj. Jeśli chłopak naprawdę Cię kocha, powinien to zrozumieć i poczekać. Pierwszy raz to poważny krok i nie należy decydować się na niego pod wpływem nacisku czy po prostu dlatego, żeby mieć to już za sobą.

ON nie mógł się zmieścić. Nie bój się, że tak będzie zawsze. Po prostu musicie próbować, ale ważne, żeby on był delikatny i nie myślał w tej chwili o sobie, tylko o tym, żebyś Ty czuła się komfortowo. Przydatny może okazać się żel intymny, który nawilży Cię od środka.

Bez względu na to, co się wydarzyło, nie szukajcie winnego i nie oskarżajcie się wzajemnie. Pierwszy raz nie zawsze jest jak z bajki i trzeba to zaakceptować. Aby zmniejszyć stres, pamiętajcie o zabezpieczeniu, długiej grze wstępnej oraz zadbajcie o to, by na pewno nikt Wam nie przeszkodził.

Czytaj także: Wszystko co musisz wiedzieć na temat pocałunku

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj