piosenka kojarzy Ci się z eks

Wiele par ma swoje ukochane utwory i swoje przyzwyczajenia. Jednak co zrobić, kiedy po rozstaniu masz alergię na playlistę eks?

Kiedy kończy się związek, który trwał kilka miesięcy albo lat, po byłym partnerze zostaje nam sporo pamiątek. Oprócz wspólnych zdjęć i prezentów, pozostają także wspomnienia i…piosenki, których razem słuchaliście.

Co zrobić, gdy piosenka kojarzy Ci się z eks?

Niektóre utwory są warte wyzbycia się uprzedzeń, a inne nie. Jeśli to jakaś słabo lubiana przed Ciebie piosenka to możesz sobie ze spokojem odpuścić i po prostu usunąć ją z listy. Jednak jeśli bardzo lubisz tą piosenkę i nie chcesz jej tracić, to warto o nią zawalczyć!

Spróbuj przesłuchać utworu kilka razy i przekonaj się, czy nadal będziesz mieć przed oczami swojego byłego. Jeśli to nie zadziała, to może spróbuj do niej ćwiczyć? Wysiłek fizyczny może zająć Twój mózg podczas słuchania piosenki. Po kilku takich sesjach, jak tylko usłyszysz dany utwór, to zaczniesz robić brzuszki, a nie opłakiwać byłego 🙂

Możesz ustawić tą piosenkę jako dzwonek od kogoś, kogo bardzo lubisz. Nabierzesz wtedy pozytywnych skojarzeń.

A co, jeśli nadal nic nie działa? Wtedy spróbuj słuchać tego utworu często i jednocześnie oglądać coś albo robić coś miłego. Musisz po prosty wyrzucić z głowy negatywne skojarzenie i zastąpić je pozytywnym.

Czytaj także: Co zrobić z rzeczami po byłym chłopaku?

piosenka kojarzy Ci się z eks
Źródło: https://weheartit.com/entry/51233325

Źródło zdjęć: Favim

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj