Wszystkie Twoje koleżanki mają już chłopaków i tylko Ty jedna jesteś singielką? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji!

Najczęściej pierwsza miłość dopada nas w podstawówce (niektórych w przedszkolu!). Zakochujemy się w kimś znanym (piosenkarz, aktor) lub w koledze z klasy. Zazwyczaj takie miłostki szybko nam przechodzą, a my zmieniamy obiekt westchnień. (Dawne) gimnazjum to czas pierwszych ,,poważnych” związków. Co jednak, jeśli nie mamy szczęścia do chłopców i nie możemy sobie nikogo znaleźć? Co robić, gdy wszyscy dookoła są w związkach, a Ty jedna nie masz nikogo? To nie powód do smutku! Przekonaj się sama.

Co zrobić, gdy wszystkie koleżanki mają chłopaków?

Poproś o pomoc koleżanki. Jeśli Twoje przyjaciółki mają chłopaków, to z pewnością każdy z nich ma kolegów. Poproś je, żeby zaaranżowały spotkanie w większym gronie (niekoniecznie w 4 osoby, żeby nikt nie czuł się skrępowany, że to podwójna randka albo swatanie na siłę). Być może poznasz wtedy kogoś fajnego 🙂

Zmień swoje podejście. Zamiast na siłę próbować poderwać jakiegoś chłopaka, spróbuj go po prostu lepiej poznać. Będzie Ci łatwiej z tą świadomością i nie będziesz się aż tak stresować. W końcu podczas poznawania kogoś, ciężko się zbłaźnić, prawda?

Skup się na sobie. Zamiast martwić się, że jesteś sama, skup się bardziej na sobie i swoich pasjach. Na wszystko przyjdzie czas. Lepiej być z kimś, z kim naprawdę chcesz, niż na siłę wiązać się z kimkolwiek.

Korzystaj z doświadczenia. Twoje koleżanki przeżywają piękne, ale również gorsze chwile. Wykorzystaj ten fakt do zbierania doświadczeń. Dzięki temu w przyszłości nie popełnisz ich błędów.

Zapisz się na zajęcia dodatkowe. Być może w Twojej szkole są jakieś zajęcia pozalekcyjne. Jeśli nie, poszukaj takich na własną rękę (np. w domu kultury). Po pierwsze poszerzysz horyzonty, a to zawsze jest dobrym pomysłem. Po drugie dasz sobie szansę na poznanie nowych osób (a może i kandydata na chłopaka).

Co zrobić, gdy wszystkie koleżanki mają chłopaków?

Źródło zdjęć: Pexels

10 KOMENTARZE

    • Modne czy nie modne , nie lepiej nosic to co Ci sie podoba i być sobą , czy nosić to co jest w modzie i być taka jak każda inna dziewczyna ?

    • Kurtki jeansowe tak, bomber jeszcze bardzej, ale niestety skóry już nie.
      Pamiętaja by nie podążać ślepo za modą ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj