Oświadczyny to nie tylko początek romantycznej podróży przez życie, ale także doskonała okazja do przekonania się, jak dobrze znasz swoją ukochaną. Zakup pierścionka może zatem być prawdziwym sprawdzianem waszej zgodności. Zdecyduj się na model ukoronowany czarnym diamentem i zaskocz ją niecodzienną propozycją, która kryje w sobie intrygującą tajemnicę.

Symbolika czarnego diamentu 

Wybór klejnotu, który stanie się sercem symbolu miłości powinien być dobrze przemyślany – w końcu jego symbolika wpłynie na charakter biżuterii. Czarny diament to jedna z najlepszych propozycji. Już samo znaczenie tak wyjątkowego klejnotu odnosi się do wieczności, mądrości, szczerości, zaangażowania oraz szczęścia w relacjach romantycznych. Czarna barwa wzbogaca je o dodatkowe, niezwykle istotne właściwości, dzięki którym łączące was uczucie nabierze jeszcze większego znaczenia. Wspaniała symbolika z pewnością rozpromieni codzienność Twojej drugiej połówki. Karbonado, bo tak właśnie nazywane są czarne diamenty, to niezwykle rzadkie klejnoty, które najprawdopodobniej powstały w wyniku wybuchu gwiazdy supernowa. Umieść jeden z nich w pierścionku zaręczynowym, aby podkreślić, jak bardzo wyjątkowa jest relacja z Twoją wybranką. Cudowna kobieta zasługuje na niepowtarzalną biżuterię, która stanie się wspaniałą pamiątką na całe życie! 

Pierścionki zaręczynowe z czarnym diamentem – czy warto je wybrać?

Symbol miłości z centralnym elementem w postaci czarnego diamentu to propozycja dedykowana osobom o silnym charakterze. Nieco kontrowersyjna, a zarazem nad wyraz elegancka barwa kamienia wzbudza zainteresowanie i zachwyca swoją wyjątkowością. Karbonado mimo nietuzinkowej barwy, doskonale wpisze się w symbol miłości. Perfekcyjnie zaprezentuje się zarówno w klasycznym modelu z kolekcji The Light, jak i nowoczesnym, wielokamieniowym Fairytale. Ogromnym atutem czarnego diamentu jest to, że bez problemu dopasowuje się on do dowolnego klejnotu. Biały kamień stworzy z nim piękny kontrast, wydobywający pełnię blasku. Takie zestawienie z pewnością przyciągnie wzrok. Doskonale zaprezentuje się także duet czarnego diamentu z czerwonym rubinem. Głębia obu barw połączy się w zachwycającej harmonii, której fundamentem będzie miłość. Podaruj ukochanej pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem marki Savicki i spraw, aby poczuła się jeszcze bardziej doceniona.

Czarny kamień w złotym pierścionku zaręczynowym Savicki prezentuje się niezwykle elegancko

Jaki kruszec pasuje do czarnego diamentu?

Nie bez kozery mówi się, że czarny pasuje do wszystkiego – ta zasada ma zastosowanie także w przypadku diamentu o tej barwie. Decydując się na zakup pierścionka zaręczynowego z tym wyjątkowym kamieniem, nie musimy martwić się o dobór odpowiedniego metalu. Gwarantujemy – w każdej oprawie zaprezentuje się równie pięknie i majestatycznie. Żółte złoto nada kompozycji luksusowy charakter, a także doda nutę klasycznej elegancji. Z kolei białe złoto zapewni biżuterii modernistyczny wygląd, podkreślając głębię czarnej barwy. Różowe złoto wprowadzi nieco subtelności i sprawi, że pierścionek nabierze uroku i delikatności, a dominujący element w postaci wyrazistego kamienia w blasku słońca rozbłyśnie milionem tańczących iskierek. Połączenie czarnego diamentu ze złotem o tej samej barwie to niezwykle odważna, a tym samym szalenie efektowna propozycja. Taki pierścionek wyróżni się szykownością, klasą i przede wszystkim nietuzinkowością. Doskonale wypadnie zarówno na tle jaśniejszej, jak i nieco ciemniejszej karnacji. Wybierz symbol miłości z czarnym diamentem otulonym przez jedną z czterech odsłon złota i wyraź swoją miłość z ponadczasową biżuterią Savicki!

Materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj