Źródło: Pinterest

W tym wpisie podpowiemy Ci, czego NIE powinnaś robić, kiedy napisze do Ciebie Twój były chłopak.

Kiedy rozstajemy się z chłopakiem, to najczęściej chcemy możliwie jak najszybciej o nim zapomnieć i ułożyć sobie życie na nowo. Nie zawsze jest to proste, ale większości z nas prędzej czy później się to udaje. Problem zaczyna się w momencie, gdy przeszłość daje o sobie na nowo znać, a nasz ex postanawia się do nas odezwać.

Czego NIE robić, gdy pisze do Ciebie były chłopak?

1. Nie odpisuj

Jeśli czujesz, że nie powinnaś odnawiać tej znajomości, bo nic dobrego z tego nie wyniknie, to po prostu zignoruj tę wiadomość. Masz do tego pełne prawo, bo przecież nic Was już ze sobą nie łączy. Jeśli zżera Cię jednak ciekawość i masz ochotę odpisać swojemu byłemu, odczekaj trochę, żeby nie myślał, że przez ten cały czas byłaś w gotowości, a on nadal jest dla Ciebie priorytetem.

2. Nie rób sobie nadziei

Możliwe, że to on Ciebie zostawił, a Ty bardzo go kochałaś. Jeżeli Twój były postanowił do Ciebie napisać wiadomość, to wcale nie musi oznaczać, że nadal darzy Cię uczuciem i chce, żebyście się zeszli. Nie rób sobie zbyt dużych nadziei, jeśli nie chcesz później cierpieć.

3. Nie ukrywaj tego przed obecnym chłopakiem

Jeżeli jesteś już w nowym związku, a pisze do Ciebie Twój były chłopak to lepiej nie ukrywaj tego przed swoim aktualnym partnerem. Nawet gdy ta wiadomość nic dla Ciebie nie znaczy, to prawda może wyjść na jaw, a Ty będziesz miała nieprzyjemności.

4. Nie daj się zwieść

W przypadku, gdy pisze do Ciebie Twój były, musisz być ostrożna. Nawet, jeśli on napisze Ci, że za Tobą tęsknił i chciałby się z Tobą zobaczyć, powinnaś wiedzieć, że on może po prostu chcieć się dowartościować. W końcu miło jest mieć świadomość, że jesteśmy dla kogoś tak bardzo ważni, prawda?

5. Nie zapominaj, dlaczego się rozstaliście

Czas leczy rany, więc nawet jeżeli rozstaliście się we wrogiej atmosferze, po kilku lub kilkunastu miesiącach prawdopodobnie nie targają Tobą już tak silne emocje. On może chcieć to wykorzystać i spróbować Cię odzyskać. Pamiętaj jednak, że ludzie się tak łatwo nie zmieniają i to nadal ta sama osoba, z którą się wcześniej rozstałaś.

Polecamy: 5 typów chłopaków, których powinnaś unikać

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj