Źródło: Pinterest

Rozstałaś się niedawno z chłopakiem? W tym wpisie podpowiadamy, czego za żadne skarby nie powinnaś robić!

Rozpad związku to najczęściej bolesne przeżycie. Każdy inaczej przeżywa zawód miłosny. Inaczej się również zachowujemy. Pewnych zachowań należy jednak za wszelką cenę unikać. Nawet jeśli w danym momencie kusi Cię, aby postąpić w dany sposób, to z perspektywy czasu zapewne będziesz tego żałować.

Czego nie wolno robić po rozstaniu?

#1. Nie proś o powrót

Proszenie chłopaka o powrót to kiepski pomysł, uwierz nam na słowo. Nawet, jeśli to się uda, to problemy, które doprowadziły do rozstania, mogą szybko do Was powrócić. W przypadku jego odmowy będziesz czuła się upokorzona. Pamiętaj, że nigdy nie powinnaś prosić o miłość.

#2. Nie nękaj byłego chłopaka

Smsy, głuche telefony, kręcenie się pod jego domem, obrażanie go w Internecie… Takie zachowanie tylko utwierdzi chłopaka w przekonaniu, że rozstanie z Tobą było słusznym krokiem. Ty także po czasie będziesz tego żałować, nawet jeśli początkowo poczujesz satysfakcję.

#3. Nie zaczynaj od razu nowego związku

Lekiem na złamane serce jest nowa miłość? Być może, ale jeśli wejdziesz w związek zbyt szybko, to może się okazać, że nie zdążyłaś jeszcze zamknąć poprzedniego rozdziału. Ucierpi na tym nowa relacja, a przede wszystkim nowy chłopak.

#4. Nie analizuj wciąż przyczyny rozstania

Tak naprawdę to niczego nie zmieni, a jedynie sprawi, że wciąż na nowo będziesz rozdrapywać stare rany. Lepiej skup się na przyszłości, wyciągnij wnioski i w kolejnym związku nie popełniaj tych samych błędów.

#5. Publiczne komentowanie całej sytuacji

To oczywiste, że będziesz dyskutować na temat rozstania z najbliższymi, ale komentowanie zaistniałej sytuacji wszem i wobec, wśród dalszych znajomych (lub – co gorsza – wśród JEGO znajomych i rodziny) jest słabe i będzie źle o Tobie świadczyć. Takie rzeczy należy załatwiać między sobą, a nie wywlekać na forum.

Czytaj także: Miewasz sny o swoim byłym? Wiemy, co to oznacza!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj