Źródło: Pinterest

Chcesz wiedzieć czy chłopaki lubią nieśmiałe dziewczyny? Spytałyśmy ich o to! Sprawdź, co odpowiedzieli.

Pewnie nieraz zastanawiałaś się, czy chłopaki lubią nieśmiałe dziewczyny, czy jednak wolą te przebojowe. Zawsze wmawiano nam, że oni wolą te pewne siebie, niezależne zołzy, ale to wcale nie musi być prawdą. Zapytaliśmy kilku chłopaków, co sądzą o dziewczynach nieśmiałych i co w nich lubią najbardziej. Sprawdź, co nam odpowiedzieli!

Czy chłopaki lubią nieśmiałe dziewczyny?

,,To zależy, jak ta nieśmiałość się objawia. Jeśli nie można takim dziewczynom nawet powiedzieć cześć, bo od razu odwracają wzrok, chichoczą i czerwienią się – jest to dla mnie denerwujące. Jeżeli jednak ta nieśmiałość jest na rozsądnym poziomie, to wiele bardziej wolę takie dziewczyny od rozgadanych, rozwydrzonych babek o nadmiernym ego. Lubię w nich to, że często potrafią słuchać. Są godne zaufania i zazwyczaj mają interesujące wnętrze.” – Paweł, 20 lat.

,,Dla mnie nieśmiałe dziewczyny są najlepsze – takie słodkie, urocze i spokojne. Najbardziej lubię w nich ich skromność oraz to, że nie są łatwe.” – Maciej, 15 lat.

,,Nie widać ich, póki się nie odezwą. Uwielbiam w nich tą otoczkę tajemnicy, którą posiadają, nie mówiąc o sobie za dużo, bo wiadomo, faceci muszą odkrywać dziewczyny, a nie jest tak fajnie, jak na starcie wiemy o nich wszystko.” – Patryk, 20 lat.

,,Uważam, że są słodkie. Łatwo można je zawstydzić, ale według mnie to jest totalnie urocze, gdy się rumienią :).” – Paweł, 16 lat.

,,Są jak ziarenko, które trzeba chronić, aby się rozwinęło i urosło dla nas. Choć są nieśmiałe, to pokazują przez to, jakie są piękne i urocze.” – Piotr, 17 lat.

,,Uważam, że potrafią być pociągające, ale naprawdę nie mają się czego bać, więc mogą otworzyć się trochę bardziej. Lubię w nich niektóre gesty, np. jak chowają się za włosami, kiedy się wstydzą albo spuszczają wzrok. To urocze.” – Karol, 16 lat.

,,Według mnie są słodkie. Uwielbiam to, że nie są nachalne.” – Jakub, 14 lat.

,,Uważam, że nieśmiałe dziewczyny są urocze, a ich nieśmiałość, według mnie, przejawia delikatność. Lubię w nich to, że nie są spokojne i najpierw myślą, a potem dopiero mówią/działają. Są subtelne. Daleko im do głośnych i narwanych dziewczyn, które mają potrzebę bycia gwiazdą w każdym miejscu i w każdej sytuacji.” – Ludwik, 18 lat.

,,Mają dużo uroku i wdzięku, są według mnie bardzo atrakcyjne. Lubię tę dziewczęcość, która płynie z nieśmiałości.” – Krzysiek, 17 lat.

Jak widzisz, to że chłopcy wolą szalone, pewne siebie dziewczyny, to tylko stereotyp, który mija się z prawdą. Pamiętajmy jednak, że każdy ma inny gust!

Czytaj także: 5 sposobów na poderwanie chłopaka

Źródło zdjęć: Pexels | http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Super wpis! Znam sporo osób nieśmiałych, które uważają że, to wada. Teraz takie osoby mogą poczuć się pewne i doceniane

  2. Naprawdę fajny wpis. Myślę, że dzięki niemu te nieśmiałe dziewczyny spojrzą na siebie inaczej i zauważą, że ich nieśmiałość ma również zalety oraz, że nie warto wierzyć w niektóre stereotypy.
    Pozdrawiam całą redakcję. ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj