Źródło: Pinterest

W tym wpisie poznacie 5 najciekawszych sposobów, na poderwanie chłopaka.

Przystojny, wysoki i do tego brunet. Istny ideał, ale co zrobić, żeby zwrócił na nas uwagę? Dzisiaj przedstawimy Wam 5 najważniejszych informacji i sposobów, które z pewnością Wam w tym pomogą.

5 sposobów na poderwanie chłopaka

#1. Utrzymujcie kontakt wzrokowy

Wiele z nas rozmawiając z chłopakiem, stara się patrzeć wszędzie, byle nie w oczy. Jest to jeden z najczęściej popełnianych błędów. Chłopcy podczas opowiadania czegoś utrzymują kontakt wzrokowy, ponieważ sądzą, że są wtedy uważnie słuchani. Starajcie się patrzeć chłopakowi w oczy. Możecie się też lekko uśmiechnąć, doda Wam to uroku.

#2. Nie wolno być szarą myszką

Zawstydzenie, małomówność, chęć stania się niewidzialną? Brzmi znajomo, prawda? Otóż to! Wiele z nas boi się cokolwiek powiedzieć, bo nie mamy w sobie tyle odwagi. A jak wiadomo, chłopcy lubią odważne dziewczyny. Dlatego przełamcie barierę i pokażcie, że do szarych myszek Wam daleko!

#3. Zadbajcie o siebie

Wygodne dresy, nieuczesane włosy, czasami brudna buzia – to wszystko odstrasza chłopaków. Jeśli raz na jakiś czas założycie coś ładnego i zepniecie włosy, nic Wam się nie stanie, a chłopak z pewnością zwróci na Was uwagę.

#4. Zachowajcie spokój

Większość z nas miała choć raz sytuację, że przypadkiem zrobiła coś głupiego, a obok znajdował się jakiś przystojniak. Jeżeli np. zdarzy Wam się przewrócić, to nie możecie wstać i uciec, jakby nie wiadomo co się wydarzyło. Najlepiej jest podnieść się, otrzepać nogi i po prostu się zaśmiać. Dystans do siebie jest bardzo ważny!

#5. Nie wolno wypytywać o niego znajomych

Często macie ochotę podpytać kogoś o chłopaka? Nie róbcie tego! Możecie w każdym momencie zapytać niewłaściwą osobę, która zrobi wszystko, abyście nie byli razem albo poda Wam błędne informacje. Pamiętajcie, że plotki bardzo szybko się rozchodzą. Najlepiej wszystkiego dowiadywać się samemu, poprzez wspólną rozmowę. Nie bójcie się podejść i zagadać!

Czytaj także: Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj