Jeśli podoba Ci się jakiś chłopak i nie masz pomysłu jak go poderwać, to ten wpis jest dla Ciebie.

Chciałabyś poderwać chłopaka, ale wstydzisz się i nie masz pomysłu jak to zrobić? Poproś o pomoc swoją przyjaciółkę, a zwiększysz swoje szanse na powodzenie!

Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki

Od czego zacząć?

Jeżeli masz kilka przyjaciółek, dobrze się zastanów którą poprosić o pomoc. Musi to być osoba, do której masz pełne zaufanie i najlepiej, żeby była odważna – jeśli będzie równie nieśmiała, co Ty, to może Wam być ciężko poderwać chłopaka. Mile widziane doświadczenie w relacjach damsko-męskich.

Krok #1: Porozmawiaj szczerze z przyjaciółką. Powiedz jej, że się zakochałaś, podpytaj co myśli na temat tego chłopaka. Przy okazji dowiesz się, czy nie jest ona Twoją rywalką. Gdyby tak się stało, musiałabyś poprosić o pomoc kogoś innego.

Krok #2: Obmyślcie strategię podrywu. Zróbcie dokładny wywiad na temat chłopaka (najlepiej, żeby zajmowała się tym Twoja przyjaciółka). Dowiedzcie się gdzie chodzi do szkoły (jeśli do tej samej to masz bardzo ułatwione zadanie), gdzie mieszka, co lubi robić w wolnym czasie (może jakieś dodatkowe zajęcia?). Następnie obie zastanówcie się, w jaki sposób możecie zwrócić jego uwagę, żeby go bliżej poznać.

UWAGA! Twoja przyjaciółka musi zachowywać się bardzo dyskretnie, ponieważ jeżeli Twój ukochany dowie się, że ona wypytuje o niego, może pomyśleć, że to jej się podoba i to właśnie w niej się zakocha.

Krok #3: Popracujcie nad Twoją pewnością siebie. Poproś przyjaciółkę, aby szczerze powiedziała Ci co myśli na Twój temat, zarówno o Twoich wadach, jak i zaletach. To może być trudne, ale jest konieczne, żebyś czuła się pewna siebie na randce z ukochanym chłopakiem.

Krok #4: Poproś przyjaciółkę o kilka wskazówek dotyczących podrywu. Właśnie dlatego dobrze by było, żeby miała jakieś doświadczenie w tej kwestii. Dobrym pomysłem jest przećwiczenie paru sytuacji – łatwiej będzie Ci wtedy zachować spokój podczas randki.

Krok #5: Poproś przyjaciółkę o pomoc w zaaranżowaniu spotkania. Jeśli boisz się pierwszej randki, weź ją ze sobą, ale tylko pod warunkiem, że po kilku chwilach zostawi Was samych. Musisz przełamać swój strach, bo przecież żaden chłopak nie będzie chciał się spotykać z Wami (zawsze w trójkę). Twój przyjaciółka raczej też nie chce czuć się jak opiekunka i niańczyć Cię przez cały czas. Najlepiej jeśli umówi Was do kina lub w inne miejsce i zacznie temat do rozmowy, a później dyskretnie się oddali i zostawi Was samych.

Czytaj także: Jak zwrócić uwagę nieznajomego?

Jak poderwać chłopaka

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

  1. Hej! Mam pewien problem: Moja przyjaciółka ma ?przeszywanego? kuzyna, znają się od dziecka. On od dawna mi się podoba. Przez jakiś czas wiedział, że mi się podoba, potem koleżanki to odkręciły. Po tym stwierdził, że ?Lubię ją jako koleżankę. To znaczy nie jest brzydka, ale nie jest też zbyt ładna.?Od tego czasu częściej ze mną rozmawia, gdy rozmawiam z koleżankami to kątem oka widzę, że mi się przygląda. CO mam o tym wszystkim myśleć! Pozdrawiam 🙂 .

  2. Dziękuje za rade. My się prawie nieznamy ale on juz ma o mnie opinie :/ . Szkoda że trudno jest o nim zapomniec, ale spróbuje.

  3. Podoba mi się chłopak, który mnie nie lubi bo uważa że jestem dziecinna. Nie mielibyscie jakies rady dla mnie? Jak przestac sie zachowywac dziecinnie bo nie wiem co jest zlego w moim zachowaniu? Jak przekonac go do siebie?

    • Jeśli chłopak Cię nie lubi to proponuje dać sobie z nim spokój. Sama przeżywam podobną sytuacje i jestem na etapie zrozumienia, że skoro mnie nie lubi to juz raczej nie polubi szczegóknie, że znamy się dosyć długo. Moja rada to pokarz mu co traci. Bądź pewna siebie, zawsze dobrze wyglądaj i może kiedyś do niego dotrze, że stracił na prawdę świetną dziewczynę.
      Powodzenia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj