Spodobał Ci się nieznajomy chłopak i chciałabyś, żeby zwrócił na Ciebie uwagę? W takim razie ten wpis jest dla Ciebie!

Na pewno większości z nas zdarzyło się zauroczyć w przypadkowym chłopaku widzianym w szkole, w mieście czy na przystanku. Jeżeli znalazłaś się w takiej sytuacji i chciałabyś, żeby on Cię zauważył, to poniżej znajdziesz kilka naszych rad, jak zwrócić na siebie jego uwagę.

Jak zwrócić uwagę nieznajomego?

#1. Poznaj go

Czyli po prostu dowiedz się, jak ma na imię, gdzie się uczy, w której jest klasie. Dzisiaj to niezwykle łatwe dzięki mediom społecznościowym. Zwróć uwagę czy nie przebywa z osobami, które kojarzysz chociażby z nazwiska. Tym sposobem możesz go wystalkować, a nawet poznać jego zainteresowania. Pamiętaj jednak, żeby nie popadać w obsesję! To wszystko może brzmieć śmiesznie czy żałośnie, ale bądźmy szczere – która z nas nigdy nie przeprowadzała takiego ,,śledztwa”? 🙂 Kiedy już znajdziesz jego profil np. na instagramie, możesz polajkować zdjęcie lub post – daj mu o sobie jakiś znak.

#2. Bądź blisko niego

Nie chodzi nam oczywiście o bliski kontakt (bo przecież zakładamy, że się nie znacie), a o przebywanie blisko niego. Po prostu znajduj okazje, żeby być w zasięgu jego wzroku. W szkole możesz łatwo dowiedzieć się, w jakiej jest klasie przez obserwowanie go i przestudiowanie planu lekcji innych klas. Potem wystarczy, że będziesz pojawiać się blisko niego! NIE rób jednak tego za często, ponieważ on może pomyśleć, że go śledzisz.

#3. Zadbaj o siebie

Jeśli widujesz go gdzieś w określonych dniach, postaraj się wtedy dobrze wyglądać. Załóż schludne ubrania, które uwydatnią figurę, zrób delikatny, podkreślający urodę makijaż. Zadbaj, żebyś wyglądała schludnie i delikatnie – chłopcy lubią takie dziewczyny.

#4. Mowa ciała

Gdy będziesz go mijać lub zobaczysz, że on idzie obok, musisz zwrócić jego uwagę mową ciała. Spróbuj delikatnie pobawić się włosami kiedy z kimś rozmawiasz, spojrzeć na niego kątem oka, delikatnie odwrócić głowę w jego stronę. Wbrew pozorom, chłopcy potrafią zauważyć czasem takie małe gesty.

#5. Uśmiechnij się

Twoją największą ozdobą jest właśnie uśmiech i to on potrafi powalić chłopców na kolana. Oni uwielbiają roześmiane dziewczyny. Wystarczy, że kiedy będziesz go mijać spojrzysz mu na chwilę w oczy i uśmiechniesz się. Niektórym może wydać się to niewykonalne i zawstydzające, ale lepiej zaryzykować niż żałować, że czegoś się nie zrobiło! A kto wie, może on odwzajemni uśmiech, może od uśmiechu się zacznie. 🙂

#6. Wpadnij na niego i… zagadaj!

Każda okazja, żeby zagadać jest dobra! Może macie wspólnych znajomych? Może zostaniesz zaproszona na imprezę, na której on będzie? A jeśli macie bliższych wspólnych przyjaciół? Może wtedy poprosisz kogoś o wspólny wypad całą ekipą. A jeśli się w ogóle nie znacie, to spotkaj go ,,przypadkiem” (np. w szkole) z rękami pełnymi książek, wpadnij na niego, pozbierajcie razem książki, a ty zagadaj 🙂 Tak może zacząć się obiecująca znajomość. Na mieście możesz zapytać go, która godzina i pociągnąć rozmowę. Zostawiamy inicjatywę Tobie – wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności i oczywiście uśmiechnąć się przyjaźnie do chłopaka. Życzymy powodzenia w ,,upolowaniu celu”.

Czytaj także: Jak sprawić, żeby ON oszalał na Twoim punkcie?

Jak zwrócić uwagę nieznajomego?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj