Poznaj proste sposoby, żeby chłopak totalnie oszalał na Twoim punkcie.

Podoba Ci się pewien chłopak i chciałabyś, aby on również za Tobą szalał? W tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz zrobić, żeby ON naprawdę oszalał na Twoim punkcie!

Pokaż, że jesteś niezależna. Nie chodzi o to, żebyś wszystko robiła sama (daj mu się czasem wyręczyć, tak żeby poczuł się potrzebny i silny!), ale ważne, żeby on wiedział, że świetnie sobie radzisz w życiu, nie jesteś strachliwa, umiesz wziąć sprawy w swoje ręce i uparcie dążysz do celu. Chłopaków pociągają takie właśnie dziewczyny.

Nie trzymaj się go kurczowo. Chłopcy nie lubią dziewczyn przyklejonych do nich jak rzep. Pozwól mu czasem iść gdzieś bez Ciebie, np. spotkać się z kolegami. Faceci potrzebują przestrzeni, a jeśli jej nie mają, zaczynają się dusić. Sama też powinnaś od czasu do czasu wyjść bez niego, tak, żeby nie pomyślał, że jesteś osobą nudną, bez pasji i przyjaciół.

Wspieraj go. Jeśli on będzie miał jakiś problem, powiedz, że zawsze może na Ciebie liczyć, ale nie narzucaj się z pomocą. Zazwyczaj chłopcy wolą pobyć sami kiedy coś ich dręczy, ale swoje wsparcie możesz okazać mu właśnie poprzez zrozumienie jego potrzeb i uszanowanie ich. On na pewno będzie Ci wdzięczny.

Zawsze o siebie dbaj. On oczywiście powinien kochać Cię nie tylko za wygląd, ale warto starać się zawsze dobrze wyglądać, tak, aby on przypadkiem nie spojrzał na inną 🙂 Zresztą też byś nie chciała, żeby Twój ukochany się zapuścił, prawda?

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

3 KOMENTARZE

  1. Ostatnio często kłócę się ze swoim chłopakiem, najczęściej o drobnostki, oboje jesteśmy o siebie zazdrośni i uwielbiamy spędzać ze sobą czas. Towarzyszy temu dużo śmiechu, ale teraz przestaliśmy ze sobą pisać, znaczy nie całkiem … Utrzymujemy kontakt ale nie jest taki jak dawniej … Jesteśmy razem ok dwóch miesięcy ale już teraz wiem że nie chcę tego kończyć, co zrobić, żeby było jak dawniej ?

  2. Napiszcie artykuł o tym jak sprawić żeby chłopak z którym kiedyś było sie blisko znów zaczął zwracać na ciebie uwagę proszę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj