Sprawdź, jak zrobić prostą i szybką fryzurę na ważną uroczystość! Proponujemy 5 uczesań.

W ważne dla nas dni chcemy prezentować się lepiej niż na co dzień, żeby czuć się wyjątkowo. Zazwyczaj podczas przygotowań nie mamy zbyt wiele czasu, dlatego warto wykonać bardzo szybką, ale efektowną fryzurę. Poniżej znajdziesz kilka przykładów właśnie na takie uczesanie.

#1. Nawilż włosy odrobiną wody, spryskaj je specjalnym produktem do modelowania i zrób niezbyt prosty przedziałek. Asymetria nie jest w tym przypadku ważna. Do układania fryzury użyj dużej okrągłej szczotki. Pasma na samej czubku wyciągnij ku górze. Boki przygładź odrobiną żelu modelującego. Z kosmyków na czubku uformuj czub, pasma mogą być powywijane i fantazyjne.

#2. Pasma zwilż odrobiną wody i układaj je na okrągłej szczotce. Włosy nad czołem lekko podtapiruj, żeby zyskały na objętości. Pasma z tyłu zbierz na prawą stronę i wysoko zacznij zaplatać luźny warkocz. Zwiąż go gumką i ułóż na boku. Spryskaj włosy lakierem dla utrwalenia efektu.

#3. Po umyciu na włosy nałóż mleczko prostujące i wysusz kosmyki. Z każdego boku oddziel po dwa pasma i skręć je. Dołącz skręty do pozostałych włosów. Zawiąż je na wysokości karku ozdobną gumką. Końcówki zawiń pod spód i zepnij pod gumką.

#4. Włosy skręć za pomocą lokówki. Zbierz je z tyłu i zwiąż wysoko w luźny ogon. Końcówki powpinaj wsuwkami wokół gumki.

#5. Włosy modeluj okrągłą szczotką. Podkręć je lokówką do wysokości ucha. Ułóż włosy do tyłu, przygładź je żelem po bokach i nad czołem.

Daj znać, jakie są Twoje sposoby na szybkie fryzury! Wypróbujesz nasze propozycje?

Czytaj także: Rozjaśniane włosy ? jak o nie dbać?


Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj