Czy jest możliwe zakochać się od pierwszego wejrzenia? Sprawdź!

Spojrzałaś na niego i poczułaś jakby uderzenie piorunem, serce stanęło Ci na moment, a nogi zrobiły się miękkie? Czy to właśnie miłość od pierwszego wejrzenia? Przekonaj się.

Naukowcy zgodnie twierdzą, że miłość od pierwszego wejrzenia…nie istnieje. Jak w takim razie nazwać to, co się dzieje z naszym organizmem, gdy na widok cudownego chłopaka zawala nas z nóg? To po prostu zauroczenie.

Miłość to uczucie głębsze i bardziej spokojne niż zauroczenie. Pojawia się wtedy, gdy znamy drugą osobę bardzo dobrze (co jest przecież niemożliwe, jeśli widzimy kogoś po raz pierwszy), mamy do niej 100% zaufanie, znamy jej wady, ale mimo to chcemy z nią być. Tego oczywiście nie możemy wiedzieć, widząc kogoś po raz pierwszy.

Uczucia towarzyszące ,,miłości od pierwszego wejrzenia” nie trwają wiecznie. Nadchodzi proza życia, pojawiają się problemy, a my ściągamy różowe okulary. Oczywiście nadal może być cudownie, ale już nie dostajesz gęsiej skórki z powodu każdego dotyku, a serce nie bije szybciej, gdy słyszysz jego głos w słuchawce. To normalne i właśnie wtedy można stwierdzić, czy kochamy drugą osobę, czy było to tylko zauroczenie.

Zdarzyło Wam się zauroczyć od pierwszego wejrzenia? 🙂

miłość od pierwszego wejrzenia

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

 1. Ja zauroczyłam się od pierwszego wejrzenia. Spojrzałam na Niego i dostałam strzałą amora ?
  A później gdy zaczęłam go obserwować, później napisałam (po jakimś roku), poznawaliśmy się i dostrzegłam wszystkie jego wady i zalety i po prostu dopiero wtedy się zakochałam. Później On także wyznał mi miłość i jesteśmy od ponad roku szczęśliwą parą.
  Na miłość trzeba poczekać, trzeba poznać osobę która nas interesuje.
  Ale wniosek ode mnie jest taki: Dziewczyny nie bójcie się zagadać! Nie zawsze to chłopak musi to robic. Musimy czasem brać sprawy we własne ręce.
  Mój zakochał się we mnie gdy już troche mnie poznał, najpierw przez pare miesięcy przyjaźniliśmy się, później było łapanie za ręce, pierwszy pocałunek i wyznanie jego miłości.
  Trzymajcie się i nie bójcie się chłopaków ^^ Pozdrawiam

 2. Ja w moim Patryku zakochałam się od pierwszego wejrzenia. I co obserwowałam i po miesiącu wiedziałam o nim wszystko, i dalej na jego widok miękły mi nogi i serce biło jak szalone. Po prawie roku zagadałam do niego i po 4 tygodniach wyznał mi MIŁOŚĆ. Od tamtej pory jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. To chyba MIŁOŚĆ od pierwszego wejrzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj