Jesteście parą od jakiegoś czasu, jest Wam ze sobą cudownie i chociaż ON powiedział te magiczne słowa, wcale nie jesteś pewna, czy był z Tobą szczery? Przekonaj się!

Czy on naprawdę Cię kocha?

Jesteście ze sobą mniej niż 3 miesiące…

To nie jest regułą, jednak zazwyczaj, jeśli on wyznaje Ci miłość tak wcześnie, powinnaś mieć się na baczności, tym bardziej, jeśli oboje macie po kilkanaście lat. Być może Twój chłopak nie zdaje sobie sprawy z powagi wypowiadanych słów lub zwyczajnie myli miłość z zauroczeniem.

Jesteście ze sobą dłużej niż 3 miesiące, ale…

Spędzacie ze sobą mało czasu. Jeśli jesteście ze sobą od niedawna i na dodatek nie spotykacie się zbyt często, to w takiej sytuacji jego słowa są mało wiarygodne. Podstawą do miłości jest poznanie drugiej osoby, zaufanie, wspólne przeżycia, a przede wszystkim wiele spędzonego razem czasu.

Masz wrażenie, że kumple są dla niego ważniejsi. Jest na każde zawołanie swoich kolegów, jeden telefon i Wasze plany idą w odstawkę, bo on ma bardzo ważną sprawę do załatwienia? Może warto z nim o tym pogadać.

On unika rozmów o Waszej przyszłości. Być może nie lubi planować przyszłości, tylko żyje chwilą, ale jeśli każdą Twoją próbę rozmowy na temat Waszych planów, szybko kończy, to masz prawo mieć wątpliwości co do szczerości jego słów.

To słowo nie ma dla niego takiej mocy. Dla dziewczyny wyznanie ,,kocham Cię” jest jak deklaracja ,,chcę spędzić z Tobą resztę życia”. Chłopcy jednak rzadko myślą tak przyszłościowo. Często zdarza się, że mówią to pod wpływem emocji i choć w danej chwili naprawdę czują coś głębokiego do dziewczyny, to jednak tak naprawdę nie planują spędzać z nią reszty swoich dni.

Powiedział to przed Waszą pierwszą wspólną nocą. Jeśli wyznał Ci miłość w takich okolicznościach, to istnieje obawa, że zależy mu tylko na jednym i powiedział to, żeby Cię do tego namówić.

Powiedział to podczas Waszej pierwszej wspólnej nocy. Zarówno przed jak i w jej trakcie, takie wyznanie może być spowodowane jego ekscytacją i nie powinnaś brać go całkiem na serio, przynajmniej do momentu aż emocje nie opadną i nie powie Ci tego znowu.

Nie chce poznać Twoich bliskich i przedstawiać Cię swoim. Może to po prostu strach, ale 3 miesiące to dużo, żeby pokonać swoje obawy. Jeśli on unika tego jak ognia, to musi być jakiś inny powód, dlatego masz prawo wiedzieć, o co chodzi.

Przechodzi trudny moment w swoim życiu. Jeśli na początku Waszego związku, on przeżył tragedię (np., śmierć bliskiej osoby), może się okazać, że wyznał Ci miłość, choć nie do końca to czuje. Po prostu desperacko potrzebował Twojej bliskości i wsparcia.

Sam nie wie, co czuje. Na początku związku ciężko odróżnić miłość od zauroczenia. Być może sam nie jest pewny, co do Ciebie czuje. Jeśli po jego wyznaniu masz mieszane uczucia i mętlik w głowie, może warto porozmawiać, co tak naprawdę jest między Wami.

Zwróć uwagę na: Jego gesty

Jeśli on często łapie Cię za rękę, przytula i całuje, a także uśmiecha się na Twój widok i często Ci się przygląda lub patrzy prosto w oczy, to znaczy, że bardzo mu na Tobie zależy.

Zwróć uwagę na: Jego zachowanie

Jeśli troszczy się o Ciebie i myśli o Twoich potrzebach w pierwszej kolejności, to znaczy, że jesteś dla niego bardzo ważna.

Nie ma jednego scenariusza na miłość, każda historia jest inna, dlatego, nawet jeśli któryś z przypadków zdarzył się w Twoim związku, nie panikuj! Po prostu poobserwuj uważnie swojego chłopaka, aby mieć pewność, że on odwzajemnia Twoje uczucia i aby uniknąć ewentualnych rozczarowań w przyszłości 🙂

Czy on naprawdę Cię kocha?

3 KOMENTARZE

  1. Mogłybyście dodać post co zrobić, gdy chłopak (poznany przez internet) po kilku godzinach pisania powiedział, że się we mnie zakochał, a teraz (od prawie 2 tygodni) się nie odzywa? Bardzo mi na tym zależy i będę bardzo wdzięczna ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here