Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy pisanie z innym chłopakiem to zdrada? A może to tylko niewinny flirt i nie ma w tym nic złego? W tym wpisie przybliżymy temat wymieniania wiadomości z innym chłopakiem, będąc jednocześnie w związku.

Wymienianie wiadomości z chłopakiem to w teorii nic złego, chyba że jest się w związku i pisze się z kimś innym. Wtedy sprawa przestaje być już tak oczywista. Czy pisanie z innym chłopakiem to zdrada? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej.

Czy pisanie z innym chłopakiem to zdrada?

Kiedy pisanie z innym chłopakiem jest zdradą?

Tutaj nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od sytuacji. Przede wszystkim istotne jest to, w jaki sposób Ty traktujesz chłopaka, z którym wymieniasz wiadomości. Czy jest to jedynie kolega, czy może ktoś więcej? Drugą kwestią jest to, w jaki sposób on traktuje Ciebie. Być może podświadomie czujesz, że on próbuje Cię poderwać? Kolejną rzeczą jest treść Waszej konwersacji. Co by pomyślał Twój chłopak, gdyby ją przeczytał? I ostatnia kwestia, czyli właśnie Twój chłopak – czy mówisz mu z kim piszesz, czy robisz z tego tajemnicę? Odpowiedz sobie na te pytania, a wszystko powinno stać się jasne.

Kiedy pisanie z innym chłopakiem NIE jest zdradą?

W zasadzie można napisać, że wtedy, gdy traktujesz innego chłopaka jak zwykłego znajomego, a on Ciebie w ten sam sposób, treść Waszych wiadomości jest czysto koleżeńska, a Twój chłopak wie o wszystkim i nie ma nic przeciwko.

Nie zawsze wszystkie powyższe warunki muszą być spełnione. W końcu każdy związek jest inny i tylko od Was samych zależy, co uznacie za zdradę, a co nie. Warto na ten temat porozmawiać i ustalić pewne reguły, aby żadne z Was nie miało wątpliwości.

A Ty, uważasz, że pisanie z innym chłopakiem jest zdradą, czy niekoniecznie? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: 5 sygnałów, że Twój związek wkrótce się rozpadnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj