Jak zerwać z chłopakiem?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/750201250423711670

Czy można przewidzieć, że związek wkrótce się rozpadnie? Oto 5 sygnałów, które o tym świadczą.

Zdarza się, że rozstanie spada na nas znienacka. Bywa jednak tak, że partner wysyła nam sygnały, na które nie zwracamy uwagi. Jeżeli dobrze je odszyfrujesz, będziesz mogła w porę zareagować. Być może nie jest jeszcze za późno i Wasz związek uda się jeszcze uratować.

5 sygnałów, że Twój związek wkrótce się rozpadnie

#1. Częste kłótnie

Zdarza się, że kiedy partner chce zakończyć związek, ale nie wie, jak ma to zrobić, zaczyna wszczynać bezsensowne kłótnie. Robi to po to, aby partnerka sama doszła do wniosku, że ta relacja nie ma sensu i postanowiła ją zakończyć.

#2. Obojętność

Twój chłopak już nie cieszy się na Wasze spotkania? Masz wrażenie, że właściwie jest mu wszystko jedno, czy się widzicie, czy nie? A może czujesz, że on w ogóle za Tobą nie tęskni? Taka obojętność może świadczyć o tym, że on już odpuścił sobie Waszą relację i przestał się angażować.

#3. Brak rozmów na temat przyszłości

To nie tak, że musicie non stop rozmawiać na temat Waszej wspólnej przyszłości. Być może macie już wszystko ustalone i nie ma potrzeby mówienia o tym przez cały czas. Jeśli jednak chłopak ucina rozmowę za każdym razem, kiedy tylko ją rozpoczniesz, masz prawo czuć się zaniepokojona.

#4. Ciągła krytyka

Nagle wszystko zaczęło mu w Tobie przeszkadzać? Masz wrażenie, że cokolwiek zrobisz, zawsze będzie źle? Ciągłe krytykowanie nie jest niczym przyjemnym i być może chłopak robi to dlatego, że uważa, że Wasz związek i tak wkrótce się rozpadnie.

#5. Oziębłość

Brak czułości to jeden z bardziej oczywistych sygnałów, że w związku źle się dzieje. Szczególnie, jeśli do tej pory on nie miał żadnych oporów przed kontaktem fizycznym. Być może to tylko chwilowy kryzys, jednak oziębłość ze strony chłopaka może być zapowiedzią końca związku.

Związki rzadko kiedy rozpadają się znienacka. Często rozstanie poprzedzone jest pewnymi sygnałami ze strony partnera. Pięć, które zostały opisane powyżej, to nie wszystkie, jednak te są najbardziej oczywiste. Jeżeli je zaobserwujesz, zamiast czekać bezczynnie na rozwój sytuacji, porozmawiaj szczerze z chłopakiem o swoich obawach.

Czytaj także: Jak sprawić, aby chłopak za Tobą zatęsknił? Wypróbuj te sposoby!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj