Co zrobić żeby chłopak za Tobą zatęsknił
Co zrobić żeby chłopak za Tobą zatęsknił?

Chciałabyś sprawić, aby chłopak zatęsknił za Tobą? Oto, co musisz zrobić!

Jesteś w związku i chciałabyś, aby Twój chłopak wykazał nieco więcej inicjatywy? A może podoba Ci się ktoś i marzysz, aby to on wykonał pierwszy krok? W takim razie musisz sprawić, żeby ON za Tobą zatęsknił. W tym wpisie podpowiadamy, jak to zrobić.

Jak sprawić, aby chłopak za Tobą zatęsknił? Wypróbuj te sposoby!

#1. Przestań być dostępna 24h na dobę

Jeżeli będziesz zawsze do dyspozycji chłopaka, on nie będzie miał żadnej możliwości, żeby za Tobą zatęsknić. Przestań być dostępna na każde jego skinienie, tylko pokaż mu, że masz też życie poza nim. Przełóż Wasze spotkanie i poczekaj godzinę, zanim odpowiesz na jego wiadomość. Oczywiście nie rób tak przez cały czas, bo chłopak może zacząć się martwić albo pomyśli, że nie jesteś nim zainteresowana.

#2. Zmień coś w swoim wyglądzie

Ten sposób działa prawie zawsze. Zadbaj o siebie i zmień coś na korzyść w swoim wyglądzie. Ważne, aby różnica była na tyle duża, aby chłopak ją zauważył. Zachwycony Twoją metamorfozą nie będzie mógł się doczekać Waszego kolejnego spotkania i z pewnością mocno się postara, aby odbyło się ono jak najszybciej.

#3. Bądź w pobliżu

Ta zasada sprawdzi się tylko w przypadku, gdy nie jesteście jeszcze parą. W miarę możliwości staraj się pojawiać w tych samych miejscach, co ON. Bądź w zasięgu jego wzroku, ale z nim nie rozmawiaj. Nie chodzi o to, że masz udawać, że go nie znasz. Jeśli normalnie ze sobą rozmawiacie, to oczywiście powinnaś się przywitać. Nie rozgaduj się jednak, tylko zajmij swoimi sprawami. Bądź w zasięgu jego wzroku jak najczęściej, a kiedy znikniesz, on z pewnością będzie się zastanawiał, gdzie się podziałaś.

#4. Nie wzbudzaj w nim zazdrości

Być może przyszło Ci do głowy, żeby próbować wzbudzić w chłopaku zazdrość, jednak nie tędy droga. W ten sposób on może pomyśleć, że straciłaś nim zainteresowanie. Zamiast za Tobą zatęsknić, może się po prostu zdenerwować.

#5. Bądź mniej wylewna

Jeżeli do tej pory to Ty przejmowałaś inicjatywę i mówiłaś o swoich uczuciach, pora to zmienić. Całkiem możliwe, że chłopak nie miał nawet kiedy zdać sobie sprawy z tego, że za Tobą tęskni, bo zawsze Ty to mówiłaś. Pozwól też jemu się wykazać.

Czytaj także: 5 sposobów, które uratują Twój związek

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj