Czy można zakochać się tylko jeden raz w życiu? Przekonaj się, czytając nasz artykuł!

Niektórzy wierzą w to, że można zakochać się tylko jeden raz w życiu i że gdzieś na świecie jest osoba, która jest nam przeznaczona. Ta druga połówka chodzi gdzieś po świecie i kiedy już ją spotkamy, to będziemy pewni, że to właśnie TA osoba.

Czy prawdziwie kocha się tylko raz?

Czy takie podejście jest słuszne? Z pewnością jest w tym wiele romantyzmu, ale wiąże się to z niebezpieczeństwem, że przegapisz wielu fajnych chłopców, czekając wciąż na kogoś lepszego. Czy warto odrzucać kogoś, tylko dlatego, że nie poczułaś od razu tego czegoś? A co, jeśli Twoja druga połówka mieszka na innym kontynencie? A może nigdy się nie spotkacie?

Inni uważają, że nie jest wcale tak, że jest nam przeznaczona tylko jedna osoba. Według tego podejścia, możemy stworzyć udany związek z wieloma chłopcami, ale trzeba o to zawalczyć.

Które podejście jest słuszne? Wybór pozostawiamy Tobie. Oba niosą za sobą pewne niebezpieczeństwa.

Czy prawdziwie kocha się tylko raz?

Podejście pierwsze, czyli ,,na świecie jest tylko jeden, przeznaczony mi chłopak, z którym mogę być szczęśliwa”, sprawia, że możemy rezygnować z wielu związków, bo wciąż będziemy szukać czegoś więcej. Co jeśli tego ?więcej? nigdy nie będzie?

Drugie podejście – ,,mogę być szczęśliwa z wieloma chłopakami i tylko ode mnie zależy, czy to się uda” może spowodować, że będziesz na siłę być z kimś nieodpowiednim i próbować walczyć.

Bez względu na to, która teoria jest Ci bliższa, zdaj się na swoją intuicję – jeśli jesteś z kimś szczęśliwa to po prostu ciesz się tym i staraj się, żeby trwało to jak najdłużej.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com | http://www.spidersweb.pl

3 KOMENTARZE

  1. Hej, dodacie post o tym jaki „prezent” zrobić sobie na walentynki? Tzn. Jak je spędzić samej i nie być smutnej (z powodu braku chłopaka w walentynki XD )? ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj