Zastanawiasz się czy warto romansować z zajętym chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Poznałaś świetnego chłopaka, ale okazało się, że on jest zajęty? Pewnie masz dylemat jak powinnaś postąpić. Z jednej strony nie chcesz robić świństwa jego dziewczynie i odbijać jej chłopaka, ale z drugiej strony przecież nawet jej nie znasz. Być może on na dodatek powiedział Ci, że im się nie układa. W tej sytuacji może nawet wyświadczasz jej przysługę? Przynajmniej będzie miała szansę znaleźć kogoś, kto ją doceni. Tylko czy naprawdę w to wierzysz? W tym wpisie pomożemy Ci podjąć tę trudną decyzję.

Czy romans z zajętym chłopakiem ma jakąś przyszłość?

Żeby odpowiedzieć dokładnie na to pytanie, trzeba rozważyć dwa przypadki.

Romans z zajętym chłopakiem – przypadek I:

On od początku był z Tobą szczery i nie ukrywał, że nie jest wolny lub ukrywał ten fakt przez jakiś czas. Nie przeszkadzało mu to jednak we flirtowaniu i podrywaniu Ciebie. Szybko jednak zakończył poprzednią relację, aby móc być z Tobą.

Romans z zajętym chłopakiem – przypadek II:

On w ogóle nie czuł potrzeby, żeby powiedzieć Ci o tym, że nie jest wolny. Dowiedziałaś się tego przypadkiem, a on bagatelizuje sprawę. Mówi, że z jego dziewczyną nic go nie łączy, ale z jakiegoś powodu nadal z nią jest.

Komentarz:

Te dwa przypadki różnią się od siebie diametralnie. W pierwszym chłopak nie zachował się zbyt dobrze, ale szybko naprawił swój błąd. Możesz oczywiście zastanawiać się czy kiedyś nie potraktuje Ciebie w ten sposób – pewności nigdy nie możesz mieć. Możliwe jednak, że byłaś dla niego impulsem do zmian i faktycznie uda Wam się stworzyć poważny związek, trwający wiele lat (albo i całe życie).

W drugim przypadku jest nieco gorzej. Najczęściej w tej sytuacji chłopak w ogóle nie zamierza rozstawać się ze swoją dziewczyną, tylko tkwi tak naprawdę w dwóch związkach. Pierwsza dziewczyna jest w ogólnie nieświadoma, że nie jest tą jedyną, a druga żyje jakby w próżni, mając nadzieję, że on wreszcie podejmie jakieś kroki, by mogli być ze sobą oficjalnie. Nawet jeśli w którymś momencie oni się rozstaną (bo np. jego romans wyjdzie na jaw), to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości schemat będzie się powtarzał. Z tą drobną różnicą, że to Ty będziesz tą nieświadomą dziewczyną, która jest zdradzana. Pamiętaj, że rzadko udaje się zbudować szczęście na czyimś nieszczęściu.

Czy warto romansować z zajętym chłopakiem?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sama. Taka relacja jest bardzo ryzykowna i może być bolesna nie tylko dla tamtej dziewczyny, ale również dla Ciebie. Zanim się na to zdecydujesz, dobrze się zastanów, czy ten chłopak jest tego warto.

Zdecydowałybyście się być z zajętym chłopakiem? Piszcie w komentarzach!

Czy romans z zajętym chłopakiem ma sens?

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj