Przekonaj się, czy jest szansa na to, że Twój chłopak zostanie kiedyś Twoim mężem!

Jeśli jesteście ze sobą już od dawna, to pewnie często zastanawiasz się, czy ten związek jest na tyle poważny, że ma szanse w przyszłości zakończyć się ślubem. Marzenia oraz plany na wspólne życie to jedno, ale jakie są faktyczne prawdopodobieństwo, że staniecie na ślubnym kobiercu za kilka lat? Poniżej znajdziesz kilka sygnałów, które świadczą o tym, że są na to spore szanse.

Czy Twój chłopak będzie kiedyś Twoim mężem?

#1. Stawiacie swoje dobro ponad własne

Na tym właśnie polega różnica między zakochaniem, a miłością. Zakochani myślą bardziej osobie, natomiast osoby darzące się prawdziwym uczuciem, myślą przede wszystkim o dobru swojej drugiej połówki. Jeśli zarówno Ty, jak i Twój ukochany dbacie o siebie, to szanse na to, że kiedyś staniecie na ślubnym kobiercu, zdecydowanie wzrastają.

#2. Rozmawiacie na temat Waszej przyszłości

Jeśli często zastanawiacie się nad wspólnym mieszkaniem, pracą, podróżami, czy nawet ilością dzieci lub posiadaniem psa albo kota, to wszystko świadczy o tym, że traktujecie siebie poważnie i chcecie spędzić razem resztę życia. Warto prowadzić takie rozmowy, bo można wiele spraw wyjaśnić sobie zawczasu (np. kto będzie zmywał naczynia, a kto ścierał kurze).

#3. Jesteście pewni swoich uczuć

Czasami w związkach zdarza się tak, że mimo długiego stażu, zakochani nie są do końca pewni swoich uczuć i cały czas obawiają się, że druga strona może odjeść. Jeśli jednak doskonale wiesz, że on Cię kocha i nie musisz prosić go o okazywanie Ci uczuć, to możesz spać spokojnie 🙂 Jeśli on sam z siebie podkreśla na każdym kroku, że nie wyobraża sobie życia bez Ciebie, to macie szanse być razem na zawsze.

#4. Dobrze się ze sobą dogadujecie

Z czasem uczucia stają się nieco mniej intensywne. Związek, który opiera się tylko takich emocjach, może nie przetrwać próby czasu. Jeśli jednak oprócz fizycznej fascynacji po prostu się też lubicie i macie wiele wspólnych tematów, to dobrze rokuje na przyszłość.

#5. Macie wspólne cele

Choć możecie mieć różne charaktery i zainteresowania, to dobrze by było, żebyście mieli podobne podejście do kluczowych kwestii w życiu i w związku. Chodzi między innymi o stosunek do małżeństwa, życiowe priorytety, chęć (lub nie) posiadania dzieci, podejście do finansów itp.

#6. Chcesz spędzić z nim resztę życia

Z pewnością nieraz przyszła Ci do głowy myśl, że chciałabyś być ze swoim chłopakiem już zawsze, ale czy faktycznie umiesz to sobie wyobrazić? Wieczność to bardzo długo 🙂 Właśnie dlatego powinniście się dobrze wpierw poznać, szczególnie od tej gorszej strony, aby nic Was nie zaskoczyło. Jeśli przeżyliście ze sobą już sporo tych dobrych, ale także tych gorszych momentów, to jest spora szansa, że on będzie Twoim mężem.

Czytaj także: Jak lepiej poznać swojego partnera?

Czy Twój chłopak będzie kiedyś Twoim mężem?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj