Sprawdź, co zrobić, żeby lepiej poznać swojego ukochanego!

Spotykasz się z chłopakiem, ale jeszcze nie do końca wszystko o nim wiesz? Czas najwyższy przeanalizować jego relacje z rodziną oraz zachowania w różnych sytuacjach. Podpowiadamy, na co trzeba zwrócić uwagę!

Jak lepiej poznać swojego partnera?

#1. Stosunki z rodzicami

To bardzo ważny punkt. Zwróć uwagę czy twój facet szanuje swoich rodziców, jak się do nich odnosi i jak wyglądają ich stosunki na co dzień. Chyba przyznasz nam rację, że związek z chłopakiem, który cały czas się awanturuje i nie dba o rodzinne relacje, nie będzie udany. Warto też spojrzeć na te relacje z drugiej strony, szczególnie na linii ojciec-syn – jak jego tata odnosi się do niego i do swojej żony? Wzorce wynosimy z domu, więc całkiem prawdopodobne jest to, że Twój chłopak będzie traktował Ciebie, a w przyszłości Wasze dzieci, w podobny sposób.

#2. Relacje ze znajomymi

Przyjrzyj się czy on ma dużo znajomych i jak wyglądają ich relacje na co dzień. Idealny mężczyzna dla Ciebie nie powinien kłócić się ze swoimi przyjaciółmi z błahych powodów. Dobrze, żeby ich relacje wyglądały jak najlepiej, żeby każdy z nich mógł na siebie liczyć w każdej sytuacji. Jeśli on dobrze traktuje znajomych, to pomyśl jak będzie traktował Ciebie 🙂

#3. Okazywanie uczuć

To kolejny bardzo istotny punkt. Czy lubi okazywać Ci uczucia publicznie, czy tylko i wyłącznie w domu, kiedy jesteście sami? Czy prawi Ci komplementy i stara się sprawiać radość? Nie powinien wstydzić się Waszego uczucia – jeśli jest ono prawdziwe – nie może być wobec Ciebie zdystansowany. Z drugiej strony nie każdy musi lubić publiczne namiętności, więc warto uszanować to, że jesteśmy od siebie różni. Nigdy jednak nie powinnaś czuć się z tego powodu niekochana.

#4. Dbanie o wygląd

Jest to bardzo ważna cecha każdego człowieka. Nie chodzi tutaj o to, czy jest przystojny, ale jak dba o swój wizerunek. Facet powinien zwracać uwagę na swój wygląd, ale niech to nie będzie zbyt przesadzone (jeśli spędza w łazience więcej czasu niż Ty, to nie jest dobrze).

#5. Podejście do szkoły

Nastoletni chłopcy rzadko kiedy przykładają się do nauki, ale warto upewnić się, że przejmuje się tym chociaż trochę. Powinien mieć świadomość, że edukacja zapewni mu w przyszłości większe możliwości znalezienia dobrze płatnej i ciekawej pracy.

#6. Imprezowanie

To czy on dużo imprezuje, pije i pali, czy robi to tylko okazyjnie, jest bardzo ważne. Chyba nie chcesz, żeby twój partner każdego wieczoru sięgał po alkohol, a co weekend szlajał się po klubach. Trzeba znać umiar!

Czytaj także: 5 znaków, że on nie nadaje się do związku

Jak lepiej poznać swojego chłopaka?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

  1. Mój Chłopak jest strasznie nieśmiały i boji się powiedzieć swoim rodzicom o tym że ma dziewczynę… Jedynie wiedzą o tym jego koledzy i brat… z tego jestem trochę nie zadowolona:( myślę jednak że uda mi się go przekonać(:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj