Jesteście razem od niedawna, a Ty czasami zastanawiasz się, czy on na pewno dojrzał do związku? Przekonaj się, jak jest naprawdę!

Kiedy zakochujemy się w chłopaku, chcemy by on był jak najszybciej nasz. Ostatnią rzeczą, o jakiej myślimy jest to, czy nasz ukochany już dojrzał do bycia w związku. Jeśli on sam nie powie nam, że nie jest jeszcze na to gotowy, możemy zaangażować się relację, której przyszłość jest bardzo niepewna. Chłopak, który nie odczuwa potrzeby stabilizacji, albo sam zacznie się dusić i odejdzie, albo zostanie, ale nie będzie traktował swojej dziewczyny tak, jak powinien to robić. Jak więc ocenić czy on nadaje się do związku? Sprawdź, czy nie zachowuje się w TEN sposób.

5 znaków, że on nie nadaje się do związku

#1. Stawia kumpli na pierwszym miejscu. Okej, zna ich dłużej niż Ciebie, ale jeśli myślałby o Tobie na poważnie, to planowałby w przyszłości założyć z Tobą rodzinę. W tej sytuacji chyba jednak Ty powinnaś być dla niego najważniejsza.

#2. Flirtuje z innymi dziewczynami. To jeden z gorszych typów chłopaka. Kobieciarz. Może i jest to tylko niewinny flirt, ale powinien zdawać sobie sprawę z tego, że takie zachowanie Cię rani. Bez względu na to, czy on robi to na Twoich oczach (to już wybitne świństwo), czy za Twoimi plecami, żaden chłopak nie powinien upokarzać Cię w ten sposób.

#3. Nie umie iść na kompromis. To nie musi od razu go przekreślać, ale jednak byłoby miło, gdyby nauczył się ustępować. Jeśli naprawdę Ci na nim zależy, to rozmawiaj z nim i na spokojnie tłumacz. W związku nie można być egoistą i trzeba czasem dać coś od siebie.

#4. Nie rozmawia z Tobą o przyszłości. Jeśli każdą Twoją próbę rozmowy, zbywa i szybko zmienia temat, to może oznaczać, że on wcale nie planuje z Tobą swojej przyszłości. Oczywiście możliwe jest też, że on po prostu żyje chwilą i nie wybiega myślami tak daleko, ale wieczny ,,Piotruś Pan” nie jest idealnym kandydatem na chłopaka.

#5. Nie prawi Ci komplementów. Do tego punktu możemy również dopisać brak starania się. Część chłopców myśli, że jak już raz zdobyli dziewczynę, to już więcej nie muszą o nią walczyć. To duży błąd. Tkwiąc w związku z takim chłopakiem, ciężko być w 100% szczęśliwą i łatwo nabawić się kompleksów.

5 znaków, że on nie nadaje się do związku

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj