Sprawdźcie nasze propozycje modnych stylizacji z czapką full cap.

Choć moda na czapki full cap nieco przemija (teraz nosimy zwykłe czapki z zaokrąglonym daszkiem), to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby nadal je nosić. W dzisiejszym wpisie znajdziecie kilka naszych propozycji na modne stylizacje z tym właśnie dodatkiem. Sprawdźcie koniecznie!

Czapki pasują do sportowych stylówek, dlatego najlepiej prezentują się z bluzami i luźnymi topami. Full capy możemy też nosić na plaży, zestawiając je z bikini. Dziewczyny, które lubią bawić się modą, mogą spróbować połączenia czapka + sukienka lub spódnica, choć radzimy wybrać takie, które mają sportowy krój. Zapraszamy po garść inspiracji do naszej galerii zdjęć.

Stylizacje z czapką full cap

Stylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capStylizacje z czapką full capŹródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj