Źródło: Pinterest

Chciałabyś się zakochać latem, ale masz obawy, czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać? W tym wpisie postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości!

Lato sprzyja miłosnym uniesieniom. Wakacyjny vibe sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, wyluzowani i otwarci na nowe znajomości, w tym romanse. Jeżeli zastanawiasz się, czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać, to w tym wpisie zastanowimy się, czy letnie miłostki mogą przerodzić się w coś więcej.

Czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać?

Ważne są intencje

To, czy wakacyjna miłość przetrwa, uzależnione jest od tego, jakie oboje macie intencje. Nic z tego nie będzie, jeśli Ty marzysz o związku, a chłopak chce jedynie przelotnego romansu (albo odwrotnie). Zanim na dobre się zakochasz, upewnij się, że oboje chcecie tego samego.

Zaangażowanie obu stron

Jeśli oboje czujecie do siebie to samo, to już połowa sukcesu! Aby Wasza wakacyjna miłość miała szansę przetrwać, musicie się jednak oboje zaangażować w tę relację. Zarówno Ty, jak i chłopak, powinniście równie często wychodzić z inicjatywą spotkań i robić sobie niespodzianki.

Dzieląca Was odległość

Nie ma się co oszukiwać – im większa odległość Was dzieli, tym trudniej będzie Wam utrzymać związek. Przy odpowiednim zaangażowaniu z obu stron, jest to jednak możliwe. Nawet jeśli mieszkacie bardzo daleko od siebie, Wasza relacja ma szansę przerwać, o ile oboje się o to postaracie.

Częsty kontakt

Oczywiście najważniejsze są spotkania na żywo, ale jeśli nie macie możliwości często się widywać, zadbajcie o kontakt telefoniczny albo online. Ważne, abyście regularnie się widywali (choćby na kamerce) i mieli możliwość porozmawiania ze sobą. Dzięki temu Wasza więź się wzmocni.

Kiedy lepiej odpuścić?

Czasami bywa tak, że mimo spędzenia razem miłych chwil, po wakacjach okazuje się, że już nie jest tak samo. Powrót do szarej rzeczywistości i codziennych obowiązków uświadamia nam, że to nie to. Co wtedy? Walczyć ze wszelką cenę, a może lepiej odpuścić? Odpowiedź na to pytanie każdy musi znaleźć sam, ale czasami najlepszym rozwiązaniem jest pozwolenie na to, aby wakacyjna miłość wygasła wraz z końcem lata.

Przeżyłaś kiedyś wakacyjną miłość? A może do tej pory nie dałaś się porwać letniemu uczuciu? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Ciekawe pytania do dziewczyny i chłopaka

Wakacje z chłopakiem
Źródło: https://favim.com/image/4690300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj