Źródło: Pinterest

Wpadł Ci w oko zajęty chłopak? A może spotykasz się z kimś, kto nie jest singlem? Z tego wpisu dowiesz się, czy warto randkować z zajętym chłopakiem.

Zajęty chłopak powinien być poza kręgiem Twoich zainteresowań. Życie pisze jednak różne scenariusze i zdarza się, że poczujemy coś więcej do zajętego chłopaka. Co wtedy robić – odpuścić czy jednak dać szansę? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie!

Czy warto kręcić z zajętym chłopakiem?

Jak do tego doszło?

Sytuacje bywają różne. Być może świadomie zainteresowałaś się zajętym chłopakiem, a może on nie przyznał się na początku do tego, że nie jest singlem. Bez względu na to, w jaki sposób znalazłaś się w miłosnym trójkącie, powinnaś wziąć pod uwagę kilka rzeczy:

  • Ktoś będzie cierpiał,
  • Fakt, że chłopak oszukuje swoją dziewczynę źle o nim świadczy,
  • Z jakiegoś powodu nie zdecydował się rozstać ze swoją dziewczyną.

Co powinnaś zrobić?

W pierwszej kolejności powinnaś zmusić chłopaka do podjęcia jakiejś decyzji. Być może jemu odpowiada taka sytuacja, ale Ty nie powinnaś się na to godzić. On powinien jak najszybciej wybrać którąś z Was i skupić całą swoją uwagę na jednej dziewczynie.

Sytuacja 1: Wiedziałaś o jego dziewczynie

Jeżeli świadomie weszłaś w związek z zajętym chłopakiem, to pamiętaj, że jego dziewczyna nie zasługuje na to, żeby być oszukiwaną. Dopóki oni są ze sobą, Ty nie będziesz jego priorytetem, więc ta sytuacja jest niekorzystna także dla Ciebie. Zastanów się, czy warto to ciągnąć.

Sytuacja 2: Nie wiedziałaś o jego dziewczynie

Można śmiało stwierdzić, że zostałaś oszukana. Pytanie, w jaki sposób dowiedziałaś się prawdy – przez przypadek czy od niego? Jak wytłumaczył Ci całą sytuację, gdy jego związek wyszedł na jaw?

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, zastanów się, czy jeszcze będziesz umiała mu zaufać.

Czytaj także: Po czym poznać, że jesteś jego opcją zapasową?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj