Twój chłopak wyprowadza się? Jedzie na studia lub do pracy? Nie masz pojęcia czy Wasz związek na odległość będzie miał szansę przetrwać? W tym poście postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Co zrobić, aby związek na odległość miał szansę przetrwać?

#1. Komunikujcie się jak najczęściej

Rozmawiajcie przez telefon, piszcie SMS, maile. Rozmawiajcie na czacie, Skype. Ten kontakt jest bardzo ważny dla waszego związku. Dzięki niemu możecie wiedzieć między innymi jak minął dzień Waszej połówce. Im rzadziej będziecie się kontaktować, tym coraz bardziej będziecie się od siebie oddalać, dlatego nie dopuść do tego.

#2. Chociaż raz dziennie rozmawiajcie przez telefon

Gdy słyszysz głos ukochanego chłopaka, od razu działa to na Ciebie uspokajająco. Rozmowy nie muszą być długie, ale ważne jest, abyście utrzymywali regularnie kontakt, bo to Was do siebie zbliży. Tematy też nie muszą być szczególnie interesujące, rozmawiajcie nawet o pogodzie 🙂

#3. Rozmowy wideo

Możecie skorzystać z opcji dostępnej na FB lub zainstalować Skype. Dzięki temu słyszycie swój głos i się widzicie. Czy może być coś lepszego? Jeżeli przez codzienne obowiązki nie macie czasu na długie rozmowy, to spróbujcie połączyć to z innymi czynnościami (np. robiąc obiad możesz ustawić telefon w taki sposób, aby widzieć ukochanego i móc z nim rozmawiać).

#4. Codziennie piszcie sobie coś miłego

W wirze pracy często o tym zapominamy, ale to pogłębia Waszą więź. Zwykły SMS: „Dobranoc Kochanie” może wywołać uśmiech u drugiej połówki, a przecież to się liczy.

#5. Zapomnij o zazdrości

Kontrolowanie na odległość jest bardzo trudne. Zaufaj swojemu partnerowi. Jeżeli naprawdę się kochacie, wierność nie będzie niczym trudnym. Związek na odległość będzie pewnego rodzaju sprawdzianem dla Waszego związku.

#6. Starajcie się spotykać jak najczęściej

Wiemy, że to bardzo trudne, ale próbujcie. Każdy wolny weekend zaplanujcie tylko dla siebie. Zrób partnerowi niespodziankę i przygotuj mu romantyczną kolację tylko we dwoje lub po prostu pojedź do niego i zaskocz go!

#7. Rozmawiajcie jak najczęściej o swojej przyszłości

Takie planowanie zajmie Wam dużo czasu i zapełni ten straszny czas rozłąki. Da Wam też ogromną satysfakcję, gdy plany wejdą w życie. Poczujecie w ten sposób, że jesteście dla siebie ważni i chcecie spędzić razem przyszłość.

#8. Nie załamujcie się

Bądźcie dobrej myśli. Starajcie się wzajemnie podnosić na duchu. Zapalcie w sobie iskierkę nadziei, że w najbliższym czasie się spotkacie.

Wnioski:

Związek na odległość ma szansę przetrwać, wystarczy tylko mocno chcieć. Pamiętajcie, że prawdziwa miłość wszystko przezwycięży!

A Wy jakie macie sposoby na związek na odległość? Piszcie w komentarzach.

Czy związek na odległość ma szansę przetrwać?

Źródło zdjęć: Pixabay

1 KOMENTARZ

  1. Racja 🙂 Kilometry nie mają znaczenia jeśli się kogoś bardzo kocha 😉 mój chłopak mieszka około 350 km ode mnie, nigdy realnie się nie spotkaliśmy, gdyż poznaliśmy się przez internet. Znamy się od ponad 3 lat i jesteśmy parą od 4 miesięcy i planujemy się spotkać w wakacje 😀 co prawda, tęsknota czasem daje się we znaki, jednak wtedy wyobrażam sobie nas razem i przechodzi 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj