Twój chłopak wyprowadza się? Jedzie na studia lub do pracy? Nie masz pojęcia czy Wasz związek na odległość będzie miał szansę przetrwać? W tym poście postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Co zrobić, aby związek na odległość miał szansę przetrwać?

#1. Komunikujcie się jak najczęściej. Rozmawiajcie przez telefon, piszcie SMS, maile. Rozmawiajcie na czacie, Skype. Ten kontakt jest bardzo ważny dla waszego związku. Dzięki niemu możecie wiedzieć między innymi jak minął dzień Waszej połówce. Im rzadziej będziecie się kontaktować, tym coraz bardziej będziecie się od siebie oddalać, dlatego nie dopuść do tego.

#2. Chociaż raz dziennie rozmawiajcie przez telefon. Gdy słyszysz głos ukochanego chłopaka, od razu działa to na Ciebie uspokajająco. Rozmowy nie muszą być długie, ale ważne jest, abyście utrzymywali regularnie kontakt, bo to Was do siebie zbliży. Tematy też nie muszą być szczególnie interesujące, rozmawiajcie nawet o pogodzie 🙂

#3. Rozmowy wideo. Możecie skorzystać z opcji dostępnej na FB lub zainstalować Skype. Dzięki temu słyszycie swój głos i się widzicie. Czy może być coś lepszego? Jeżeli przez codzienne obowiązki nie macie czasu na długie rozmowy, to spróbujcie połączyć to z innymi czynnościami (np. robiąc obiad możesz ustawić telefon w taki sposób, aby widzieć ukochanego i móc z nim rozmawiać).

#4. Codziennie piszcie sobie coś miłego. W wirze pracy często o tym zapominamy, ale to pogłębia Waszą więź. Zwykły SMS: “Dobranoc Kochanie” może wywołać uśmiech u drugiej połówki, a przecież to się liczy.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

  1. Racja 🙂 Kilometry nie mają znaczenia jeśli się kogoś bardzo kocha 😉 mój chłopak mieszka około 350 km ode mnie, nigdy realnie się nie spotkaliśmy, gdyż poznaliśmy się przez internet. Znamy się od ponad 3 lat i jesteśmy parą od 4 miesięcy i planujemy się spotkać w wakacje 😀 co prawda, tęsknota czasem daje się we znaki, jednak wtedy wyobrażam sobie nas razem i przechodzi 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here