Źródło: Pinterest

Rozstaliście się, ale postanowiliście spróbować jeszcze raz? W tym wpisie znajdziesz kilka porad, które powinniście zastosować.

Związki nie zawsze są czarno- białe. Czasami mimo problemów i rozstania nie umiemy pogodzić się z tym, że to już koniec i postanawiamy dać sobie druga szansę. Z jednej strony jest to korzyść – w końcu znamy już partnera, więc teoretycznie wiemy jak ,,się z nim obchodzić”, z drugiej jednak strony możemy popełniać te same błędy, przez które się rozstaliśmy. W tym wpisie podpowiemy Wam, co robić, a czego nie, żeby powrót do byłego chłopaka się udał.

Związek z byłym – co zrobić, żeby się udał?

#1. Wszystko sobie wyjaśnijcie. Aby to mogło wypalić powinniście szczerze ze sobą porozmawiać. To bardzo ważne, żeby mieć świadomość co doprowadziło do rozstania i więcej do tego nie dopuścić.

#2. Nie powtarzajcie tych samych błędów. Podczas szczerej rozmowy najprawdopodobniej odkryjecie jakie błędy sprawiły, że oddaliliście się od siebie na tyle, że postanowiliście się rozstać. Teraz wystarczy tylko tych błędów nie popełniać. Prawda, że proste? 🙂

#3. Zmieńcie coś. Dobrze byłoby, żeby ten związek nieco różnił się od poprzedniego. Jeśli coś zmienicie, rozbudzicie to odrodzone uczucie jeszcze bardziej.

#4. Róbcie sobie niespodzianki. To jest ważne nie tylko w związku ,,z odzysku”, ale w każdym innym również. W tym wypadku jest to jednak szczególnie potrzebne, bo przecież nowy związek partnerski nie być lepszy od poprzedniego.

#5. Nie wracajcie do przeszłości. Podczas kłótni często kusi nas, aby wypomnieć drugiej osobie jakieś stare sprawy. Nie powinno się tego robić, bo jeśli wszystko już sobie wyjaśniliście to wypominanie dawnych błędów jest ciosem poniżej pasa.

Czytaj także: Co robić, żeby związek był udany?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj