Źródło: Pinterest

Poznaj nasze propozycje ćwiczeń idealnych na jesień.

Czy tego chcemy, czy nie, lato pomału staje się tylko wspomnieniem. Krótkie topy i spódniczki zakładamy coraz rzadziej, na rzecz bluzek z długim rękawem i sweterków. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to jesień ma jedną, ogromną zaletę – temperatury są niższe, więc trenowanie staje się nieco łatwiejsze Poniżej kilka pomysłów, co można ćwiczyć jesienią.

Propozycje ćwiczeń na jesień

#1. Basen. Latem możemy pływać w akwenach wodnych znajdujących się na dworze, niestety jesienią temperatury na to nie pozwalają. Najlepszym rozwiązaniem jest więc wykupienie karnetu na basen.

#2. Rower. Jesień to idealny czas na jazdę na rowerze. Jeżeli tylko nie pada, przejażdżka na rowerze jest nie tylko treningiem, ale również możliwością podziwiania piękna przyrody.

#3. Nordic walking. To dobra opcja dla tych, którzy nie lubią roweru, ani biegania. Chodzenie z kijkami jest też bezpieczniejsze podczas deszczu – mimo śliskiej nawierzchni, ryzyko przewrócenia się jest mniejsze.

#4. Bieganie. Jeśli tylko nie ma ku temu przeciwwskazań, zdecydowanie powinnaś spróbować biegania. Mimo tego, że jest to sport bardzo męczący, daje niesamowicie dużo satysfakcji, no i pomaga szybko schudnąć. Jesień to dobra pora na ten sport, ponieważ latem jest zbyt gorąco.

#5. Siłownia na świeżym powietrzu. Dziewczyny, które nie wstydzą się, gdy inni na nie patrzą, powinny skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu. To dobry sposób, żeby się przekonać, czy tego typu ćwiczenia nam odpowiadają. Jeśli tak, kolejnym krokiem może być zakup karnetu na zwykłą siłownię.

Jesienią, jeśli tylko pogoda na to pozwala, śmiało możemy ćwiczyć na świeżym powietrzu. Do wyboru mamy wiele możliwości, więc warto z nich skorzystać, a ćwiczenia na sali zostawić sobie na zimę.

Co najbardziej lubicie ćwiczyć jesienią? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Prosty sposób na zgubienie kilogramów

trening jesienią Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj