Gadanie jak katarynka. Często jest to oznaką zdenerwowania, jednak jeśli gadasz jak nakręcona, możesz odstraszyć chłopaka i nie będzie zainteresowany kontynuowaniem znajomości, dlatego pamiętaj, żeby pozwolić mu dojść do głosu 🙂

Sms-owanie lub rozmawianie przez telefon. Przed randką powinnaś wyciszyć telefon i schować go w torebce. Sms-owanie z przyjaciółką podczas spotkania na pewno zostanie źle odebrane. Jeśli dostaniesz ważny telefon, to odbierz, ale zakończ rozmowę najszybciej jak się da i przeproś chłopaka.

Brak wspólnych tematów. Ta krępująca cisza stresuje nie tylko dziewczyny, jednak on może stwierdzić, że skoro nie mieliście o czym rozmawiać, to nie jesteś interesującą osobą i więcej się do Ciebie nie odezwie. Warto przygotować sobie wcześniej kilka awaryjnych tematów, aby uniknąć milczenia.

Oczekiwanie, że to on za wszystko zapłaci. Tak się utarło, że to chłopak płaci za dziewczynę, jednak mamy równouprawnienie, dlatego zaproponuj, że podzielicie się kosztami. Jeśli chłopak odmówi, nie upieraj się na siłę. Zaznacz, że następnym razem to Ty go zapraszasz na kawę 🙂

chłopak nie zadzwonił

Źródło zdjęć: http://youtube.com

1 KOMENTARZ

  1. P…dole… Z tym płaceniem nie chodzi o równouprawnienie, tylko o to, kto jakie ma zasady. Kto zaprasza ten płaci, placenie za siebie, albo “pół na pół”. Nie zrozumcie mnie źle, ale jeśli ktoś myli zwyczaj z równouprawnieniem, to mnie krew zalewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię