Sprawdź co odstrasza chłopaków podczas pierwszego spotkania, aby uniknąć ewentualnej wpadki!

Byliście na randce, po której on przestał się odzywać? Jeśli zastanawiasz się, co mogło być tego powodem i nic nie przychodzi Ci do głowy, to koniecznie czytaj dalej!

Dlaczego chłopak nie zadzwonił po pierwszej randce?

Specjalne spóźnianie się

Nie warto na pierwszym spotkaniu kierować się zasadą, jak kocha to poczeka. Spóźnianie się jest niegrzeczne, poza tym sama też na pewno nie chciałabyś czekać na chłopaka. Pierwsze wrażenie jest często kluczowe jeśli chodzi o dalszą znajomość, dlatego postaraj się być na czas.

Udawanie kogoś kim się nie jest

Możesz na tym więcej stracić niż zyskać. Prędzej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw. Bycie sobą to najlepsze rozwiązanie.

Wspominanie o innych chłopakach

Szczególnie denerwujące jest opowiadanie o swoich byłych. Po pierwsze jego to nie interesuje, a wspominając o ex lub innych facetach (kumplach, przystojnych sąsiadach itp.) na pierwszej randce, zwiększasz szanse na to, że to będzie Wasze ostatnie spotkanie.

Wulgarny ubiór

Chłopacy lubią czasem popatrzeć na skąpo ubrane dziewczyny, jednak większość z nich (mamy na myśli facetów, którzy myślą o poważnym związku, a nie o zabawie), nie umówiłaby się z nimi na randkę. Dziewczyny ubierające się wyzywająco często mają również przypiętą łatkę ,,łatwej”, a tego przecież byś nie chciała.

Odmawianie jedzenia na randce

Jeśli idziecie do restauracji, nie pokazuj, że obsesyjnie się odchudzasz i nie zamawiaj samej sałatki lub szklanki wody. Chłopcy tego nie lubią. Jeśli faktycznie jesteś na diecie po prostu zaproponuj mu inne miejsce na pierwsze spotkanie.

Gadanie jak katarynka

Często jest to oznaką zdenerwowania, jednak jeśli gadasz jak nakręcona, możesz odstraszyć chłopaka i nie będzie zainteresowany kontynuowaniem znajomości, dlatego pamiętaj, żeby pozwolić mu dojść do głosu 🙂

Sms-owanie lub rozmawianie przez telefon

Przed randką powinnaś wyciszyć telefon i schować go w torebce. Sms-owanie z przyjaciółką podczas spotkania na pewno zostanie źle odebrane. Jeśli dostaniesz ważny telefon, to odbierz, ale zakończ rozmowę najszybciej jak się da i przeproś chłopaka.

Brak wspólnych tematów

Ta krępująca cisza stresuje nie tylko dziewczyny, jednak on może stwierdzić, że skoro nie mieliście o czym rozmawiać, to nie jesteś interesującą osobą i więcej się do Ciebie nie odezwie. Warto przygotować sobie wcześniej kilka awaryjnych tematów, aby uniknąć milczenia.

Oczekiwanie, że to on za wszystko zapłaci

Tak się utarło, że to chłopak płaci za dziewczynę, jednak mamy równouprawnienie, dlatego zaproponuj, że podzielicie się kosztami. Jeśli chłopak odmówi, nie upieraj się na siłę. Zaznacz, że następnym razem to Ty go zapraszasz na kawę 🙂

chłopak nie zadzwonił

Źródło zdjęć: http://youtube.com

1 KOMENTARZ

  1. P…dole… Z tym płaceniem nie chodzi o równouprawnienie, tylko o to, kto jakie ma zasady. Kto zaprasza ten płaci, placenie za siebie, albo „pół na pół”. Nie zrozumcie mnie źle, ale jeśli ktoś myli zwyczaj z równouprawnieniem, to mnie krew zalewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj