Sprawdź co odstrasza chłopaków podczas pierwszego spotkania, aby uniknąć ewentualnej wpadki!

Byliście na randce, po której on przestał się odzywać? Jeśli zastanawiasz się, co mogło być tego powodem i nic nie przychodzi Ci do głowy, to koniecznie czytaj dalej!

Specjalne spóźnianie się. Nie warto na pierwszym spotkaniu kierować się zasadą, jak kocha to poczeka. Spóźnianie się jest niegrzeczne, poza tym sama też na pewno nie chciałabyś czekać na chłopaka. Pierwsze wrażenie jest często kluczowe jeśli chodzi o dalszą znajomość, dlatego postaraj się być na czas.

Udawanie kogoś kim się nie jest. Możesz na tym więcej stracić niż zyskać. Prędzej czy później prawda i tak wyjdzie na jaw. Bycie sobą to najlepsze rozwiązanie.

Wspominanie o innych chłopakach. Szczególnie denerwujące jest opowiadanie o swoich byłych. Po pierwsze jego to nie interesuje, a wspominając o ex lub innych facetach (kumplach, przystojnych sąsiadach itp.) na pierwszej randce, zwiększasz szanse na to, że to będzie Wasze ostatnie spotkanie.

Wulgarny ubiór. Chłopacy lubią czasem popatrzeć na skąpo ubrane dziewczyny, jednak większość z nich (mamy na myśli facetów, którzy myślą o poważnym związku, a nie o zabawie), nie umówiłaby się z nimi na randkę. Dziewczyny ubierające się wyzywająco często mają również przypiętą łatkę ,,łatwej”, a tego przecież byś nie chciała.

Odmawianie jedzenia na randce. Jeśli idziecie do restauracji, nie pokazuj, że obsesyjnie się odchudzasz i nie zamawiaj samej sałatki lub szklanki wody. Chłopcy tego nie lubią. Jeśli faktycznie jesteś na diecie po prostu zaproponuj mu inne miejsce na pierwsze spotkanie.\

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

  1. P…dole… Z tym płaceniem nie chodzi o równouprawnienie, tylko o to, kto jakie ma zasady. Kto zaprasza ten płaci, placenie za siebie, albo “pół na pół”. Nie zrozumcie mnie źle, ale jeśli ktoś myli zwyczaj z równouprawnieniem, to mnie krew zalewa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here