Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz 5 najbardziej popularnych powodów niewierności chłopaków.

Zdrada może pojawić się w każdym, nawet (z pozoru) najbardziej udanym związku. Jakie są jednak jej najczęstsze przyczyny? Poniżej przedstawiamy 5 z nich!

Dlaczego chłopcy niewierni? Oto 5 powodów!

#1. Brak podziwu ze strony partnerki

Chłopcy potrzebują czuć się podziwiani. Kiedy widzą, że nie są w stanie w ogóle zaimponować swojej dziewczynie, często zaczynają się od niej oddalać i zamykają się w sobie. Im dłużej taki stan się utrzymuje, tym większe ryzyko, że w którymś momencie zbliżą się do dziewczyny, która będzie ich podziwiać.

#2. Nie dbanie o siebie

W relacjach z długim stażem zdarza się, że partnerzy przestają o siebie dbać. Dziewczyny przestają się malować i pilnować tego, aby mieć świeżo umyte włosy, a chłopcy noszą poplamione dresy. To może doprowadzić do osłabienia pożądania i w efekcie do zdrady.

#3. Brak nowych wrażeń

Kiedy w związku wieje nudą, może zdarzyć się, że chłopcy będą szukali nowych wrażeń gdzie indziej i z kimś innym.

#4. Niezaspokojone potrzeby

Chłopcy, których potrzeby związane z bliskością nie są zaspokojone, zdradzają częściej niż ci, którzy w tej kwestii nie mają na co narzekać. Oczywiście nie oznacza to, że dziewczyna powinna robić coś wbrew sobie, aby zatrzymać chłopaka – ci, którzy są zdolni do zdrady, prawdopodobnie i tak się jej dopuszczą.

#5. Chęć dowartościowania się

Niektórzy chłopcy leczą swoje kompleksy w taki sposób, że ,,zaliczają” kolejne dziewczyny. Niestety niektórym nie przeszkadza fakt, że są w związku…

Czytaj także: Jak przetrwać rozpad związku?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj