Cały czas szukasz idealnego chłopaka, który będzie dla Ciebie niczym książę? Sprawdź, dlaczego nie powinnaś tego robić.

Nie będziemy owijać w bawełnę – książęta występują tylko w bajkach. Jeśli miałaś nadzieję, że jest inaczej, to przykro nam, że Cię rozczarowałyśmy. Dlaczego nie powinnaś go szukać w realnym świecie? Odpowiedź poniżej!

Dlaczego nie warto szukać księcia z bajki?

#1. On nie istnieje

To oczywiście główny powód 🙂 Kto to w ogóle jest ten cały ,,książę z bajki”? To mityczna postać, o której słyszymy już od dziecka. To chłopak tak doskonały, że na jego widok zmiękną nam nogi. Druga połówka jabłka, który to będzie na każde nasze skinienie, no i oczywiście przyjedzie po nas na białym rumaku. I tak dalej…

#2. Nie ma na świecie ideału

Szukając księcia, można przegapić mnóstwo cudownych chłopaków. Jeśli do tej pory odrzucałaś każdego, u kogo zaobserwowałaś jakąkolwiek wadę, to kolejnego kandydata do Twojego serca już nie odrzucaj z błahego powodu – każdy ma jakąś wadę i nie wierz w to, że spotkasz kogoś idealnego.

#3. Ideały są przereklamowane 🙂

Wyobraźmy sobie jednak (czysto teoretycznie), że spotykasz tego księcia. Jest dokładnie taki, jak sobie wymarzyłaś, robi i mówi to co chcesz, no po prostu ,,cudo”. A teraz zastanów się, jak długo wytrzymałabyś w takim związku, z kimś kto nie jest w stanie Cię niczym zaskoczyć, bo jest taki ,,idealny”.

#4. On mógłby faktycznie zachowywać się jak książę…

… a jak wiadomo, każdy książę ma swoją służącą. Ta wizja nie jest już chyba tak kusząca, prawda? Lepiej poszukaj chłopaka, który będzie z Tobą na równi i tak samo będzie Cię traktował.

#5. Twój książę z bajki może być narcyzem

Te wszystkie wzdychające za nim dziewczyny mogły namieszać mu w głowie. Kiedy wreszcie ON stanie na Twojej drodze, może mu się wydawać, że jest tak cudowny, że trzeba go wielbić i podziwiać. Chyba lepiej zwrócić uwagę na kogoś mniej ,,królewskiego” 🙂

Czytaj także: Jak zaprosić go na randkę?

książę z bajki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj