Źródło: Pinterest

Podoba Ci się kolega z klasy i chciałabyś z nim chodzić? Sprawdź, dlaczego to ZŁY pomysł.

Dlaczego nie warto chodzić z kolegą z klasy?

#1. Jeśli się rozstaniecie, będzie się widywać codziennie, po kilka godzin. Może nawet siedzielibyście nadal w jednej ławce? Brr…

#2. Wszyscy wiedzieliby o Waszych sprzeczkach. Na co dzień papużki-nierozłączki, a tu nagle nawet na siebie nie patrzycie? Każdy od razu się domyśli, że coś jest nie tak.

#3. Widzicie się cały czas. W efekcie nie macie nawet czasu, żeby za sobą zatęsknić. Nie możecie też opowiadać sobie, co ciekawego przydarzyło Wam się w ciągu dnia – w końcu wszystko to przeżyliście przecież wspólnie.

Dlaczego nie warto chodzić z kolegą z klasy?

#4. Nauczyciele mogą na Was krzywo patrzeć. Zazwyczaj nauczycielom nie podobają się szkolne parki, szczególnie, jeśli ci okazują sobie publicznie uczucia.

#5. Jego koledzy mogą znać Wasze sekrety. Chłopcy często plotkują między sobą na temat dziewczyn, a przechwałki to rzecz zupełnie normalna. Twój ukochany z pewnością również to robi i zdradza niektóre sekrety Waszego związku. Tak się jednak składa, że jego koledzy, to również Twoi koledzy. To może być nieco krępujące.

#6. Możesz być zazdrosna o jego koleżanki. Oczywiście taka sytuacja może mieć miejsce również w momencie, jeśli masz chłopaka spoza szkoły. Wtedy jednak nie widzisz go cały czas, jak np. żartuje sobie z jakąś dziewczyną. Jak to mówią: czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Jakie jeszcze wady takiego związku przychodzą Ci do głowy? Daj znać w komentarzu!

Źródło zdjęć: http://favim.com

8 KOMENTARZE

  1. Najgorsze to jest chyba to że jest się razem a później nagle po 2 latach on się zachowuje jakby nie znał tego,,całego jego światu”

  2. Ja chodziłam z jednym chłopcem z klasy przez 3 miesiące. Traktował mnie bardziej jak koleżankę niż dziewczynę (byłam wtedy w 1 gimnazjum). Później zaprzyjaźniłam się z drugim kolegą z klasy. Przyjaznilismy się chyba cały rok (zaczęliśmy już przed zerwaniem z moim pierwszym chłopakiem z klasy). No i w sumie nadal jesteśmy razem. Klócimy się często przy klasie Ale to jest bardziej denerwowanie się na siebie i dokuczanie. Może nie wszyscy w klasie za nami przepadają, ale większość nas lubi. Nauczyciele też. Rozmawiają z nami na nasze prywatne sprawy. Pytają nawet czy nie zagramy jakiejś romantycznej sceny na zakończenie roku. A moim byłym mówimy sobie część i ogólnie gadamy tylko na tematy szkolne. A moim aktualnym chłopakiem (drugim z klasy) jesteśmy 2 lata. I chyba będziemy jjeszcze długo. Mam nadzieję że do końca. Do liceów idziemy innych, ale nadal będziemy ze sobą spędzać dużo czasu ??

  3. Z moim chłopakiem poznałam się właśnie przez to, że byliśmy w jednej klasie. Gdyby nie to, to bym z nim nie była do teraz (Jesteśmy ze sobą 5 lat).

  4. Bylam z kolega z klasy w 2 gim przez 5 miesiecy a potem zostawil mnie i do 3 chodzil z moja przyjaciolka i do konca gim bylam sama bo u calej klasy mialam przerobane juz dawno i nikt nie chcial sie ze mna zadawac ….

  5. Byłam z kolegą z klasy w pierwszej gimnazjum przez jakieś pół roku. A potem to masakra. Przez 2 lata musialam go znosić i na dodatek widzieć obsciskujacego się z dziewczyną z młodszej klasy. Nigdy więcej.

  6. Chodzilam dwa lata z chlipakiem z klasy. Bylo dobrze na wiekszosci lekcji siedzielismy razem w lawce a na przerwach praktyczne zawsze gadalismy z nasza paczka. W szkole nie okazywalismy tego ze jestesmy razem a po szkole zawsze fajnie spedzaliemy czas. Zerwaliemy jednak pod koniec 3 liceum bo gadal ze zakochal sie w kujące klasowej. Zrobila sie z tego mega awantura a nasza paczka byla po mojej stronie. Bylismy pokloceni przez 2 tygodnie potem najlepszy kumpel mojego byłego wyzał że buja sie we mnie od 3 gim jednak bal mi sie powiedziec bo wiedzial ze traktuje go tylko jako najlepszego przyjaciela wrecz jak brata. Udalo sie i bylam z nim jednak dlugo nie pociągneliśmy bo zerwaliśmy tydzień przed zajończeniem roku szkolnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj