Jeśli nie wiesz co kupić swojej ukochanej na walentynki, ten post pomoże ci w wybraniu trafnego prezentu.

Wiadomo, dużo zależy od tego, co dana osoba lubi, bo każdy ma inne zainteresowania, czy pasje. Jeśli wiesz, czym interesuje się Twoja dziewczyna, to przede wszystkim kieruj się tym. My podamy kilka w miarę neutralnych pomysłów.

Pomysły na prezenty walentynkowe dla dziewczyny

1. Perfumy. Dobry pomysł, jeśli mniej więcej wiesz, jakie zapachy lubi dziewczyna. Może pamiętasz, jak kiedyś wspominała o ulubionej firmie lub konkretnej butelce perfum?

2. Biżuteria. Tutaj masz duże pole do popisu: naszyjnik z sercem, bransoletka. Nawet takie małe drobiazgi potrafią cieszyć, a gdy dziewczyna spojrzy na tą biżuterię, od razu sobie o tobie przypomni. Do tego ładny bukiet kwiatów i prezent gotowy!

3. Romantyczna kolacja. To gest, który na pewno poruszy twoją wybrankę. Może to być również wyjście do kina lub restauracji. Liczy się gest i to, jak razem spędzicie ten czas. Może dziewczyna lubi grać w gry i to może być dobra alternatywa na spędzenie wieczoru. Do tego czekoladki, kwiaty i atmosfera będzie idealna.

Pomysły na prezenty walentynkowe dla dziewczyny

4. Zdjęcia, wspomnienia. Możesz zrobić kolaż z waszymi zdjęciami, na pewno doceni ten gest. Może to być też album, jakieś wspomnienia. To zawsze będzie jej o tobie przypominać i będzie mogła w każdym momencie powspominać sobie chwile spędzone z tobą.

5. Koszulki. Jeśli masz dostępność i uda ci się znaleźć koszulki dla par, będzie to strzał w dziesiątkę! Ale jeśli nie, wystarczy jedna, słodka koszulka wyrażająca uczucia i prezent gotowy!

6. Liczy się gest. Jeśli nie masz pieniędzy na drogie prezenty to pamiętaj, że jeśli ona cię kocha – doceni każdy gest. Wystarczy nawet symboliczna róża, miłe słowa i wspólny wieczór. Może to też być jakiś miś, bądź czekoladki. To niedrogie rzeczy, a z pewnością ją cieszą.

Źródło zdjęć: Picjumbo

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj