Sprawdź, dlaczego nie warto wchodzić na portale plotkarskie.

Lubisz wiedzieć co tam słychać u znanych i lubianych? A może odwiedzasz portale plotkarskie, żeby poczytać komentarze? Bez względu na powód, nie jest to dobry pomysł. W tym wpisie dowiesz się, dlaczego nie warto wchodzić na portale plotkarskie.

#1. Marnujesz czas. To chyba oczywiste – czytanie informacji o gwiazdach show biznesu nie wnosi nic do Twojego życia i nie przynosi właściwie żadnych korzyści (a przynajmniej my żadnych nie widzimy, ale jeśli Ty jakieś widzisz, to chętnie je poznamy 🙂

#2. Żyjesz życiem osób, które nie wiedzą o Twoim istnieniu. To powinien być wystarczający powód, przemawiający za tym, aby przestać czytać plotki o gwiazdach. Ekscytując się życiem sławnych (a w szczególności gwiazdek, które nic w życiu nie osiągnęły), tylko nakręcasz ich popularność, nic z tego nie mając. Oczywiście nie ma nic złego w bezinteresownej pomocy. Nie wszyscy jednak są tego warci.

#3. Karmisz się negatywną energią. Brzmi to być może dziwnie, ale chodzi o to, że czytając wszystkie hejty pod wpisami o gwiazdach, łapiesz negatywne emocje i sama przez to zaczynasz się gorzej czuć.

#4. Stajesz się hejterem. Nie jest to oczywiście regułą, ale przy systematycznym czytaniu plotek na temat gwiazd, można zaobserwować tendencję do odczuwania coraz mniejszej sympatii (czasami może się ona przerodzić wręcz w nienawiść!) wobec niektórych celebrytów i wręcz czerpania satysfakcji ze wszystkich niepochlebnych komentarzy zostawionych pod wpisami o nich.

#5. Przyczyniasz się do prześladowania sław. Im większa popularność danego serwisu plotkarskiego, tym więcej wpisów o gwiazdach i więcej hejtu. Nie wszyscy mają silną psychikę i potrafią nie przejmować się krytyką. Część gwiazd wcale nie próbuje zwracać na siebie uwagi, a mimo tego są wciąż śledzeni i oceniani.

Czytaj także: Tumblr girls ? idealne dziewczyny czy atak klonów?

Zdarza Ci się wchodzić na portale plotkarskie, czy uważasz że to strata czasu? Napisz nam w komentarzu!

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj