Umówiłaś się z chłopakiem na spotkanie, a on nie przyszedł? Sprawdź, co mogło być tego przyczyną!

Dlaczego on nie przyszedł na spotkanie?

#1. Coś się stało. To, że on nie przyszedł na umówione spotkanie, nie musi od razu oznaczać, że Cię wystawił. Być może wydarzyło się coś, co sprawiło, że nie mógł się pojawić. Zanim zaczniesz się dołować lub na niego złościć, poczekaj jeden dzień na jakąś informację. Jeśli jej nie otrzymasz to prawdopodobnie celowo nie przyszedł, ale zawsze warto dać chłopakowi choć jeden dzień na wyjaśnienia.

#2. Zapomniał o spotkaniu. Jeśli w taki sposób będzie się tłumaczył ze swojej nieobecności, to zdecydowanie masz prawo się wkurzyć. To od Ciebie zależy czy dasz mu drugą szansę, ale jeśli już na tym etapie zdarza mu się zapominać o tak ważnych rzeczach, to chyba nie wróży nic dobrego.

#3. Wystraszył się. Nie tylko dziewczyny stresują się przed spotkaniem, ale sama przyznasz, że to trochę słabe, prawda? Jeśli wiesz, że on nie przyszedł na spotkanie, bo spanikował, to chyba lepiej poszukać kogoś odważniejszego 🙂

#4. Zmienił zdanie. Być może nie był do końca przekonany, czy ma ochotę na spotkanie i w ostatniej chwili zmienił zdanie. Takie zachowanie jest oczywiście nie w porządku i jeśli jeszcze kiedykolwiek odezwałby się do Ciebie, to nie powinnaś mu nawet odpisywać.

#5. Ma dziewczynę. Tak też się zdarza! Może ruszyło go sumienie albo tamta dziewczyna dowiedziała się o Twoim istnieniu. Tak czy inaczej w tej sytuacji powinnaś się cieszyć, że do spotkania nie doszło, a Ty możesz poszukać kogoś, kto będzie tylko dla Ciebie.

Jakie Waszym zdaniem powody można by dopisać do tej listy? Piszcie w komentarzach!

Dlaczego on nie przyszedł na spotkanie?

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj