Zastanawiasz się w jakiej bieliźnie będziesz wyglądać najlepiej? Dobierz ją do kształtu swojej pupy!

Każda z nas chciałaby wyglądać i czuć się dobrze nie tylko w ubraniu, ale również w bieliźnie. Czy wiecie, że w zależności od kształtu Waszych pośladków, możecie dobrać idealny dla Was krój majtek? Poniżej znajdziecie ściągę!

Dobierz bieliznę do kształtu swojej pupy

Okrągła pupa. Jeśli Twoje pośladki są okrągłe i odstają, to jesteś prawdziwą szczęściarą! Wiele dziewczyn oddałoby wszystko za to, aby mieć taką pupę, jak Twoja. Najlepsza będzie dla Ciebie zabudowana bielizna ze szwem na środku, który poprawi dodatkowo kontur pośladków. Wybierz figi lub bokserki i pamiętaj, aby majtki nie były zbyt małe!

Kwadratowa pupa. Jest na ogół płaska. Kwadratowe pośladki wyglądają dobrze w większości modeli majtek. W zależności od tego, w czym jest Ci najwygodniej, wybierz figi, stringi lub szorty. Aby optycznie zaokrąglić pupę, możesz nosić majki o trójkątnym kroju.

Litera V. Pośladki o tym kształcie, mogą wyglądać jakby ,,opadały”. Wycięte figi lub szorty, które nie zakryją w pełni Twojej pupy, będą dla Ciebie najlepsze.

Litera A. Ten kształt pupy zazwyczaj mają dziewczyny z szerszymi biodrami. Najlepsze dla Ciebie będą majtki wykonane z elastycznych materiałów i bezszwowe. Szorty są wprost stworzone dla Ciebie!

Pupa o kształcie odwróconego serca. Twoje pośladki są nisko osadzone, dlatego mogą sprawiać wrażenie nieco obwisłych. Jeśli wybierzesz majtki z dłuższymi nogawkami, optycznie podniesiesz swoje pośladki. Szorty i biodrówki są dla Ciebie najlepsze, ale możesz nosić również figi.

Dobierz bieliznę do kształtu swojej pupy

Źródło tekstu: http://www.cosmopolitan.pl/moda/8920/istnieje-tylko-5-ksztaltow-pup-na-swiecie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj