Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Eweliny Lisowskiej.

Ewelina Lisowska, która wcześniej występowała pod pseudonimem Evelynn, urodziła się 23 sierpnia 1991 roku w Cerekwicy. Jest nie tylko piosenkarką, ale również autorką tekstów i kompozytorką. W roku 2007 Ewelina została wokalistką zespołu Nurth, a cztery lata później wzięła udział w programie Mam Talent oraz X-Factor. Dzięki temu udało jej się zyskać popularność i podpisać kontrakt z profesjonalną wytwórnią muzyczną.

Ewolucja stylu Eweliny Lisowskiej

Ewelina w 2011 miała czarne włosy i przedziałek na lewym boku. Jej znakiem rozpoznawczym była namalowana czarna gwiazdka na lewym poliku i mocny makijaż oczu. Gwiazda ubierała się w rockowym stylu, a kolorem przewodnim jej stylizacji była czerń.

Ewolucja stylu Eweliny Lisowskiej

Z czasem Ewelina zmieniła nie tylko swój styl ubierania się, ale również styl muzyczny. Być może wynikało to z warunków kontraktu, ale z post hardcore’u gwiazda ,,przebranżowiła” się na pop. Faktem jest, że to posunięcie zapewniło jej rzeszę fanów. Lisowska zaczęła ubierać się bardziej kolorowo, choć każda jej stylówka była z pazurem.

Ewolucja stylu Eweliny Lisowskiej

W kolejnych latach jej styl niewiele się zmienił. Gwiazda zaczęła nieco mniej malować oczy, dzięki czemu jej wizerunek nieco złagodniał.

Ewolucja stylu Eweliny Lisowskiej

Ostatnio Ewelina zaczęła się ubierać bardziej kobieco i seksownie. Jej makijaż sprawia, że gwiazda wygląda bardziej dojrzale. Piosenkarka zdecydowała się również rozjaśnić nieco włosy, a obecny kolor bardziej pasuje do jej karnacji.

Co myślicie o stylu Eweliny? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewelina_Lisowska || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj