Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Jennifer Lawrence.

Jennifer Shrader Lawrence urodziła się 15 sierpnia 1990 w Louisville. To amerykańska aktorka, która w roku 2012 została laureatką Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie Poradnik pozytywnego myślenia.

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

Mając 14 lat, namówiła rodziców, aby znaleźli jej agenta w Nowym Jorku i tym samym, otworzyła sobie drzwi do kariery. Wzięła udział w przesłuchaniu w agencji aktorskiej, gdzie zdobyła bardzo dobre wyniki i niedługo po tym, zadebiutowała w filmie Granice miłości, u boku Charlize Theron.

Aktorka zagrała w wielu filmach, z czego najpopularniejsze to: Igrzyska Śmierci (jako Katniss Everdeen), X-men (jako Raven Darkholme / Mystique), Poradnik pozytywnego myślenia (jako Tiffany Maxwell) czy Dom na końcu ulicy (jako Elissa).

Lawrence na początku swojej kariery miała długie, falowane, blond włosy i cieniowaną grzywkę, którą często upinała do góry. Jeżeli chodzi o makijaż, to najczęściej podkreślała oczy czarną kredką, przez co dodawała sobie kilka lat. Usta najczęściej podkreślała cielistą kredką lub bezbarwnym błyszczykiem.

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

W roku 2013 aktorka przyciemniła włosy. Zaczęła również mocniej podkreślać oczy i usta. Ewoluował także jej styl: jasne, proste sukienki zamieniła na kobiece kreacje, podkreślające zgrabną figurę. Naszym zdaniem te zmiany wyszły zdecydowanie na plus.

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

Rok później Jennifer zdecydowała się na drastyczną zmianę wizerunku: skróciła włosy i wróciła do poprzedniego koloru. Mimo zmiany długości, aktorka miała sporo pomysłów na fryzury i tak, mogliśmy oglądać ją w grzywce zadziornie zaczesanej na czoło, delikatnych, dziewczęcych falach czy włosach zaczesanych do tyłu.

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

Od kilku lat gwiazda nosi półdługie włosy, które najczęściej prostuje. Stylizacje aktorki, choć często odsłaniają trochę ciała, jednak wszystko w granicach dobrego smaku.

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

Jeżeli chodzi o codzienne stylizacje, to Jennifer nie szokuje. Na przestrzeni lat jej zestawy stały się poważniejsze, a sama gwiazda chętniej zaczęła eksponować nogi. Aktorka polubiła się też z okularami – być może ze względu na coraz większe zainteresowanie jej osobą 🙂

Ewolucja stylu Jennifer Lawrence

Podoba Wam się styl Jennifer Lawrence? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Lawrence || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj