Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Klaudii Halejcio.

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 roku w Warszawie jest aktorką filmową oraz serialową. Znana jest głównie z seriali, takich jak: Hotel 52, Pierwsza miłość, Złotopolscy czy Przepis na życie. Zagrała również w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas.

Ewolucja stylu Klaudii Halejcio

Klaudia w latach 2007-2010 stawiała na naturalny, delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Jej stylizacje były proste – najczęściej jeansy z koszulą lub ozdobną bluzką albo sukienka nad kolana. Aktorka często dobierała rzucające się w oczy kolczyki.

Ewolucja stylu Klaudii Halejcio

Od około 2011 roku mogliśmy zaobserwować ewolucję stylu aktorki. Gwiazda śledziła trendy modowe, a jej stylizacje stały się bardziej kobiece. Klaudia zaczęła także eksperymentować z kolorem włosów oraz makijażem.

Ewolucja stylu Klaudii Halejcio

W ostatnich latach Klaudia na każdym wielkim wyjściu zachwyca swoim wyglądem. Aktorka udowadnia, że ma dobry gust i umie się ubrać z klasą. Gwiazda lubi eksponować swoje zgrabne nogi i najczęściej wybiera kreacje podkreślające wcięcie w talii.

Ewolucja stylu Klaudii Halejcio

Na co dzień w kwestii dobrego gustu niewiele się zmienia. Choć Klaudia najczęściej ubiera spodnie, to mimo wszystko widać, że lubi wyglądać modnie i kobieco.

Ewolucja stylu Klaudii HalejcioPodoba Wam się styl Klaudii? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Klaudia_Halejcio || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj