Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Kylie Jenner.

Kylie Kristen Jenner urodziła się 10.08.1997 w Los Angeles i jest znana z udziału w rodzinnym reality show, pt.: ,,Z kamerą u Kardashianów”. Przyrodnia siostra Kim Kardashian jest idolką nastolatek na całym świecie.

Ewolucja stylu Kylie Jenner

Celebrytka zaczęła pojawiać się w mediach w roku 2007, czyli w wieku 10 lat. Ciężko oceniać jej stylizacje z tamtego okresu, gdyż najzwyczajniej w świecie, była wtedy dzieckiem. Trzeba jednak przyznać, że wyglądała uroczo 🙂

Ewolucja stylu Kylie Jenner

W ciągu kolejnych lat Kylie zaczęła się zmieniać. Jej stylizacje stawały się coraz bardziej dorosłe i zaczęła się malować. Zapuściła również włosy (a raczej doczepiła), najczęściej nosząc delikatne fale lub prostując je.

Ewolucja stylu Kylie Jenner

Na co dzień Kylie wybierała wygodne i proste stylizacje. Top i szorty, a na nogach botki lub adidasy – tak najczęściej się ubierała. Dzisiejsza Kylie to jednak jakby zupełnie inna osoba. Ciężko stwierdzić jaki ma tak naprawdę kolor włosów, gdyż jeśli wierzyć plotkom cały czas nosi peruki. Nie jest też tajemnicą, że panna Jenner korzystała z pomocy chirurga plastyka (powiększyła między innymi usta, piersi oraz pośladki), choć sama celebrytka gorąco temu zaprzecza.

Ewolucja stylu Kylie Jenner

W ostatnich latach Kylie rzadko kiedy zakłada buty na płaskim obcasie. Nosi za to kreacje podkreślające figurę i mocny makijaż. Złośliwi twierdzą, że ma styl jak pani lekkich obyczajów. Tylko czy w tych złośliwościach nie ma jednak ziarnka prawdy? Przypominamy, że Kylie skończy w tym roku 20 lat…

Ewolucja stylu Kylie Jenner

Co myślicie o stylu Kylie? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Hudgens || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj