Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Maćka Musiała.

Maciej Musiał to polski aktor i prezenter, który urodził się 11 lutego 1995 roku w Warszawie. Choć początki jego kariery to udział w serialach Ojciec Mateusz oraz Hotel pod żyrafą i nosorożcem, to dopiero rola Tomka w serialu Rodzinka.pl przyniosła mu sławę.

Ewolucja stylu Maćka Musiała

Oprócz ról w takich serialach, jak: Ranczo, Hotel 52, Prawo Agaty czy Czas Honoru, Maciej zagrał również w kilku filmach (między innymi Mój biegun, gdzie wcielił się w rolę Jasia Meli), a także był prowadzącym The Voice of Poland i wystąpił w Kocham Cię, Polsko!

Maciej nazywany jest polskim Justinem Bieberem, najpewniej ze względu na swoją fryzurę i uśmiech, od którego kolana robią się miękkie. Aktor już od najmłodszych lat umiał się dobrze ubrać. Na co dzień najczęściej zestawiał koszulę lub sweter z jeansami, a na oficjalne wyjścia wybierał marynarkę, pod którą ubierał T-shirt.

Ewolucja stylu Maćka Musiała

Mimo upływu lat i niewielkich modyfikacji uczesania, Maciej cały czas ubiera się modnie i z klasą. Jego stylizacje są zawsze przemyślane. Nic więc dziwnego, że ma tak wiele fanek, które za nim szaleją 🙂

Ewolucja stylu Maćka Musiała

Podoba Wam się styl Maćka Musiała? A może uważacie, że jego stylizacje są za bardzo dopieszczone? Piszcie w komentarzach!

Ewolucja stylu Maćka Musiała

Źródło tekstu:https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Musiał_(aktor) || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj