Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Miley Cyrus!

Miley Cyrus, tak naprawdę nazywa się Destiny Hope Cyrus i urodziła się 23 listopada 1992 roku. Aktorka i piosenkarka swoją karierę rozpoczęła od zagrania głównej roli w serialu Hannah Montana, który kręcony był w latach 2006-2011.

Ewolucja stylu Miley Cyrus

Nastoletnia gwiazda miała wówczas długie, brązowe włosy, a jej styl ubierania nie wyróżniał się niczym szczególnym na tle innych dziewczyn w jej wieku. Miley chętnie zakładała spodnie z dziurami i koszule w kratę. Do tego najczęściej dobierała ciężkie buty i dużą ilość biżuterii.

W roku 2012 nastąpił przełom w stylu aktorki. Gwiazda zapragnęła zerwać z opinią grzecznej dziewczynki, a swoją przemianę zaczęła manifestować strojem. Piosenkarka rozjaśniła również włosy. Jej stylizacje zaczęły być bardziej kolorowe i odważne, a sama Miley zaczęła odkrywać coraz więcej ciała.

Ewolucja stylu Miley Cyrus

W kolejnych latach Miley robiła wszystko, żeby nie przypominać niewinnej Hannah sprzed kilku lat. Gwiazda szokowała już nie tylko strojem, ale również zachowaniem. Ulubiona mina? Wystawiony język. Była w kilku związkach i przyznała się, że jest panseksualna (przy wyborze partnera nie kieruje się jego płcią). Obecnie krążą pogłoski, że aktorka jest już po ślubie z Liamem Hemsworthem. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Trzeba jednak przyznać, że Miley umie zwrócić na siebie uwagę.

Ewolucja stylu Miley Cyrus

Ostatnio Miley nieco się uspokoiła. Być może za sprawą swojego narzeczonego / męża. A może dlatego, że właściwie pokazała już wszystko, co tylko mogła? My mamy nadzieję, że zdjęcia pofarbowanych włosów pod pachami to już przeszłość.

Co myślicie o Miley i jej stylu? Kiedy podobał Wam się najbardziej?

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

  1. Kiedy Miley grała Hanne Montane, po ukończeniu seralu nie wiedziała kim jest. Cały czas ją zmieniano i nakladano mkaijaż. Chciała się odnaleść i wygląda jak wygląda. Taka jest, możliwe że wydaje się być puszczalska itd ale ona jest dobrą osobą i pomaga wielu osobom 🙂

  2. Jak byłam mała uwielbiałam Miley i uważałam że jest śliczna ale to co teraz z siebie robi jest okropne i nie lubie jej stylu i tego jak sie zachowuje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj