Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Rity Ory.

Rita Ora tak naprawdę nazywa się Rita Sahatçiu Ora i przyszła na świat 26.11.1990 roku w Jugosławii. W tym samym roku jej rodzina wyemigrowała do Wielkiej Brytanii. Rita jest piosenkarką i autorką tekstów oraz aktorką. Ma albańskie korzenie.

Ewolucja stylu Rity Ory

W 2012 roku gwiazda wydała swój debiutancki album zatytułowany ,,Ora”, z którego pochodzą takie utwory, jak: ,,How We Do (Party)„, ,,R.I.P” czy ,,Hot Right Now” (jako bonus).

Prywatnie Rita spotykała się z Robertem Juniorem Kardashianem oraz Calvinem Harrisem. Jest też posądzana o romans z JAY’em-Z.

Ora ma za sobą również debiut na dużym ekranie. Gwiazda zagrała siostrę Christiana w filmie 50 twarzy Greya, a także pojawiła się w filmie Szybcy i wściekli 6, gdzie zagrała dziewczynę rozpoczynającą wyścig samochodowy.

Rita odkąd tylko zaistniała w show biznesie, od razu zaczęła na siebie zwracać uwagę. Piosenkarka ma śniadą cerę i ciemną oprawę oczu, jednak postawiła na blond kolor włosów. Takie połączenie wygląda naprawdę egzotycznie, a jeśli dodamy do tego kolorowe stylizacje (które Ora uwielbia), otrzymujemy mieszankę wybuchową. Obok Rity nie da się przejść obojętnie!

Ewolucja stylu Rity Ory

Piosenkarka nie lubi nudy na swojej głowie, dlatego w kolejnym roku mogliśmy już obserwować ją w krótszej długości włosów, a także innych kolorach (nawet w platynie!). Niezmienny jednak pozostał mocny makijaż oczu oraz rzucające się w oczy stylizacje (chociaż były już mniej kolorowe).

Ewolucja stylu Rity Ory

Rok 2014 stał pod znakiem długich włosów (hollywoodzkie fale lub proste druty) oraz nasyconych kolorów, jeśli chodzi o stylizacje. Rita kojarzy nam się z kolorową papużką 🙂 Gwiazda wie co robić, żeby zwrócić na siebie uwagę.

Ewolucja stylu Rity Ory

W 2015 roku Rita zaskoczyła wszystkich pokazując się w zgolonych włosach, jednak ten stan nie trwał długo (na szczęście). W stylizacjach Ory dominowała czerń oraz motywy kwiatowe.

Ewolucja stylu Rity Ory

Mamy wrażenie, że jedyną zasadą, jaką kieruje się Rita przy doborze stylizacji to: im więcej kolorów i ozdób, tym lepiej. Sznurki, pióra, falbany, frędzle czy furta – mamy wszystko. Mimo tego, gwiazda zawsze prezentuje się dobrze i widać, że dobrze się czuje w takim wydaniu.

Co myślicie o stylu Rity? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

***

Podobny wpis: Ewolucja stylu Niny Dobrev

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rita_Ora || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj