Planujesz zorganizować babski wieczór i szukasz inspiracji, jakie filmy warto wtedy obejrzeć? Ten wpis jest dla Ciebie!

Każda z nas potrzebuje od czasu do czasu towarzystwa innych dziewczyn, ale czasami zwykła kawa to za mało. Na takie okazje idealnym rozwiązaniem jest zorganizowanie babskiego wieczoru lub – inaczej – piżama party! Nie może tam zabraknąć dobrego jedzenia, plotek o chłopakach, no i oczywiście fajnych filmów. Jeśli nie masz pomysłu, co warto obejrzeć, to skorzystaj z naszych propozycji. Będzie wesoło, ale również wzruszająco!

#1. ?Zanim się pojawiłeś”

Ten film to typowy wyciskacz łez, ale jest naprawdę piękny, dlatego powinien być obowiązkową pozycją na liście babskich filmów. Opowiada on o młodej, zwariowanej dziewczynie, Lou, która zaczyna opiekować się sparaliżowanym chłopakiem, Willem. Udaje jej się przełamać jego początkową niechęć, która przeradza się w przyjaźń, a następnie w miłość. Lou nie wie jednak, że Will skrywa przed nią mroczny sekret.

#2. ?Szkoła uczuć”

Czy jest wśród naszych czytelniczek choć jedna nastolatka, która nie zna tego filmu? Jeśli tak, to gorąco polecamy ten tytuł, choć z góry uprzedzamy, że nie da się przy nim nie płakać. Motyw jest nieco podobny do naszej poprzedniej propozycji, ale i tak warto ten film zobaczyć. Córka pastora i szkolny buntownik – czy to się może udać? Tak, ale ta miłość nie kończy się happy endem.

#3. ?Choć goni nas czas”

Historia, choć w zasadzie jest dość smutna (opowiada o dwóch nieuleczalnie chorych starszych panach0, to jednak jest bardzo pozytywna. Edward i Carter poznają się w szpitalu. Zamiast bezczynnie czekać na śmierć postanawiają zrobić wszystkie te rzeczy, których nie zdążyli zrobić wcześniej. Z pewnością uśmiejecie się podczas seansu!

#4. ?P.S. I love you”

Po nagłej, tragicznej śmierci Gerry’ego, jego żona, Holly, nie może dojść do siebie. Pewnego dnia znajduje w swojej skrzynce list, podpisany własnoręcznie przez jej męża. Przez kolejnych 12 miesięcy Holly będzie otrzymywać listy, które pomogą jej uporać się z tragedią, która ją spotkała.

#5. ?Gwiazd naszych wina”

Chora na raka Hazel idzie, za namową rodziców, na spotkanie grupy wsparcia. Poznaje tam byłego koszykarza, Gusa, który ma amputowaną nogę. Między nastolatkami rodzi się gorące uczucie. Ta historia naprawdę wzrusza i pozwala docenić to, co mamy w życiu.

Czytaj także: TOP 5 książek idealnych na wiosenne dni!

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj